Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottam egy gyógyszerről,...

Hallottam egy gyógyszerről, ami elősegíti a súly stagnálását. Mi a neve?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni olyan kapszulát, mert egy ideig nem tarthatom be a fogyókúrát. (egy ismerős családdal megyek nyaralni, szóval ők teletömnek kajával) Ez a kapszula azt hiszem elősegíti a súly stagnálását, a tápanyagokat engedi felszívódni, de a zsír nem tud lerakódni, ha ezt szedi az ember. Milyen kapszula ez? Mi a neve? Hol kapható? Mennyibe kerül?
2010. jún. 20. 11:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kellett volna. Sajnos hízásra hajlamos vagyok...Alapból, nem csak a koplalás miatt. Nem tudom, mit tegyek. Napi 30-60 perc tempós gyaloglás elég, hogy ne hízzak vissza? Persze nem fogom tömni magam, csak annyit eszem majd, hogy ne legyek rosszul...Jó lesz úgy?
2010. jún. 20. 13:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül a chitosan-ra gondolsz? [link]

vagy Cactuslim?

[link]


Utóbbit szedtem én is, hasonló okok miatt, de nem igazán vált be, valószínűleg azért, mert a alkalmankénti diéta megszegések következtében elsősorban csak a vízvisszatartás miatt mutatott többet a mérleg(tehát nem 'zsírban híztam'. Ezen meg sajnos nem segítenek a zsírmegkötők, viszont hipp-hopp lemegy, amint visszatérsz a diétádhoz. Annyit tudok, h CactuSlim-et gyógyszertárban lehet kapni.

2010. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!