Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok a héten...

Nagyon kövér vagyok a héten minimálisan ettem, szénhidrát cukrok lisztek kizárva és napi 1 órát tornáztam. Semmit nem fogytam. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy minimálisan ettél! A tested ezáltal arra kényszeríted, hogy azt a keveset is raktározza el, mivel ki tudja mikor kap megint táplálékot.

Normálisan kell enni, ha koplalsz a szervezeted raktároz.

2010. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyi az a normális? :(
2010. jún. 20. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem minimálisan kell enni, hanem ésszel, és mert nem 1 hét alatt fog beindulni a fogyás. Persze ez a jelenlegi testsúlyodtól is függ. Egyél sok zöldséget, halat, csirkét, és gyümölcsöket, csak banánt ne, mert az szénhidrátbomba. (mondjuk én banánkúrával fogytam 2 kilót, de ez irreleváns a te helyzetedben) Milyen tornát végzel? Ha van pénzed, szerezz be egy szobabiciklit, reggel 30 perc, és este 30 perc. Vagy ugyanezt utcán, rendes bringával. Igyál sok zöldteát, és ásványvizet. Remélem segítettem.


Haru

2010. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálok normálisan enni.köszi. norbi kiképzést 1 óra hosszás. a bicikli is jó ötlet.köszi :)
2010. jún. 20. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Napi 5-6x egyél, keveset, sok fehérjét, kevés szénhidrátot.

(Így kéne... Én nem tudom betartani, elfelejtek enni, és ha már nagyon éhes vagyok, akkor egyszerre eszek sokat, tudom, ez a legrosszabb:-S)

2010. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem koplalni kell,hanem kevesebbet enni,én így fogytam 30kg-ot! Mindent ettem mértékkel! Ha továbbra sem fogysz el kell menni endokrinológia vizsgálatra mert lehet hormonzavaros vagy és ezért vagy kövér és nem fogysz! Mielőtt nekiálltam fogyizni engem is elküldött a háziorvos ,az eredmények "sajna"? azt mutatták nem vagyok beteg szerencsére. Tehát én "ettem"fel a kilókat, nekem is kell leadni!!! Sok szerencsét és kitarást kívánok! Menni fog!!!
2010. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.már voltam kivisgáláson nem vagyok beteg:) csak nem tudom akkor mit h kell ennem:(
2010. jún. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!