Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Június eleje óta fogyókúrázom, már megszabadultam 5 kilótól azóta viszont én ezt kevésnek érzem. Úgy gondoltam, hogy ha majd már ennyi leszek akkor tetszeni fog a külsőm de ez sajnos nem így van. A hasam még mindig zsíros és egyáltalán nem tetszik, a combom vastag. Kalóriát számolok, napi 1200kcal-t viszek be de gyakran sokkal kevesebbet. Próbálok fehérjében gazdag ételeket enni de nem mindig jön össze. Mit tudnátok ajánlani, mit tegyek, milyen edzést csináljak hogy végre megszabaduljak a hasamon lévő zsírrétegtől? Nem álomvilágban élek, tudom hogy nem 2 hét lesz, én annyit kérek segítsetek. Mondjátok meg mit csinálhatnék jobban. 18 éves lány vagyok, 166cm és 62kg. Hozzáértők segítségét kérném, esetleg videókat, étrend mintát, fogyáshoz tuti tippeket, akármit. Előre is köszönöm.

2018. aug. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Nem meglepő, hogy még van rajtad felesleg, fogyj még egy kicsit. DE egyél többet, 1200 kcal is brutál kevés a legtöbb embernek. Inkább egyél sokkal többet ennél és mozogj sokat.

Miért nem jön össze a fehérje? Neked nem kell sok, azt könnyedén be lehet vinni, fókuszálj fehérjedúsabb ételekre.

2018. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lementek a kilók, akkor az étrended jó, de az 1200-1300 kcal legyen meg mindenképp, illetve ha ennyi kiló leadása volt a cél, akkor akár ehetnél a kalóriaszükségletednek megfelelően is, ezt neked kell tudnod mennyi.

Az a gond, hogy már nem az étkezés részével van bajod, azt sikerült kontrollálnod, hanem hogy nem mozogsz mellé.

Akár tarthatod is tovább az alacsonyabb kalóriakeretet (ahogy fentebb írtam, a szerint, ne legyen túl alacsony), és kezdj el valami mozgásformát mellé. Ezt te tudod, mi lesz, én nem adok tippeket, mert lehet te utálnád a futást, és a mozgásnak nem az a lényege, hogy végigszenvedjünk egy órát, legalábbis nálam fontos, hogy közben jól érezzem magam, úgy megvan a rendszeresség és a motiváció. Ha szeretsz biciklizni, akkor azt. Ha szeretsz úszni, akkor azt.

2018. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A külsőd nagy valószínűséggel nem fog tetszeni neked még 10kg leadása után sem. Az ember szeme alkalmazkodik a teste változásaihoz, mivel azok nem gyorsak, így mindig idomul a "kövér lány"-kép az épp aktuális alakhoz.


Segítene, ha tudnánk, milyen az álomalakod és a mostani(ne másét mutasd, mert azt torzítja az énképed). Sokaknak teljesen extrém vágyai vannak.

2018. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!