Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás ételeket...

Milyen fogyókúrás ételeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a minap egy fogyókúrát, viszont fogalmam sincs miből mennyit kéne, illetve mennyit kéne sportolnom mellette.

24/N


2018. aug. 9. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Van millió cikk az interneten hogyan kell életmódot váltani.

Olvasni csak tudsz túlsúlyosan is.

2018. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, hogy olyanok írjanak tippeket akik már diétáztak. Nem túlsúlyos vagyok, nem 20 kilókat szeretnék fogyni, kb. 6 - 7 kg - ot. Pár kiló felesleg van rajtam.
2018. aug. 9. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a diétád? Enélkül nem tudhatom, hogy ajánljak-e szénhidrátbombákat vagy zsírbombákat... :D Sőt, az is kell hozzá, hogy téged mi laktat, mit szeretsz és alapból mennyire könnyű kalóriadeficitben enned, betartanod a makrókat... Amikről a kérdésed alapján nem is tudsz. Nincs olyan fixen, hogy miből mennyit káéne. Aktívabban sokkal több kalória kell, mint inaktívan, az anyagcseréd sebessége is számít, a méreteid, izomtömeged...


Igazából NINCS fogyókúrás étel. Van, ami bizonyos körülmények között bizonyos embereknek előnytelenebb... Nekem pl. most nem kell sokat foglalkoznom azzal, hogy mit eszem, így is jobban fogyok, mint amikor szigorúan vettem, de kevesebbet mozogtam. Bizonyos életmódi szabályaim azért vannak, de inkább az egészségem miatt. Régen pedig minden szénhidrátos étel elrontotta a fogyásomat, pl. a túl sok zöldség is. Ez változó és egyedi.

2018. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben folyton azt csináltam, hogy nem ettem semmit, viszont ez egyértelműen nem hatásos. Éheztetni nem szeretném magam, viszont fogyni szeretnék. Köszönöm a kommented, többet segített mintha csak leszóltál volna. Jobban utánanézek majd a dolgoknak, nem igazán értek hozzá.
2018. aug. 9. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a Fogyókúrák kategóriában kellene feltenned.
2018. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyan témát. Az ételekhez tettem, de valószínű az életmódhoz kellett volna. Sajnálom!
2018. aug. 9. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az internetet pont nem ajánlom életmódváltási tippekhez, mert sajnos tele van idióta diétás étrendekkel, ilyen reggeli: nagy levegő, tízóra: kávéillat, ebéd: megnyalhatod a szaftos kanalat, uzsonna: cukrászda látogatás (de nem vehetsz semmit), vacsora: nem vacsorázhatsz, te dagadt disznó. És sok a "brit tudósok" jellegű okosság is, aminek aligha van valóság alapja.


Ahogy fentebb írták, igazából nincs fogyókúrás étel, ha nem sokat kell leadnod, akkor annyit kell tenned, hogy csökkented az adagokat.

Hogy neked miből mi jó, azt neked kell megtalálni, mert én elvagyok reggel zabkásán (saját, nem a zacskós!), de lehet, neked az nem jó. Nekem jó ebédre a hús salátával stb. bár igazából ha belegondolok, a súlycsökkentős időszakomban is ettem mindent, csak mértékkel.

Nekem a legjobban a kalória számolás segített, bár vannak, akik nem hajlandóak rá, és enélkül is sikerült nekik, de nekem így jobb volt, hogy pontosabban láttam, miért is jöttek fel a kilók, és hogy mennyit is kell ahhoz ennem, hogy lemenjenek, és mennyit ahhoz (most már), hogy tartsam a súlyom.

2018. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan azért írtam ki ide. Köszönöm a válaszodat, sokat segített. Egy ideig úgy voltam vele, vegetáriánus ételeket eszek, de rájöttem, hogy nem segít az, ha nem eszek húst. Reggelire péksüteményeket ettem, de átváltottam zabpehelyre. Csökkentem az adagokat, régebben annyit ettem, hogy a végére kipukkantam, viszont csökkentettem az adagokat, illetve refluxom van, így reggelente iszok egy kis tejet, azt olvastam segít, viszont persze a tablettát is szedem. Köszi a válaszod!
2018. aug. 10. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!