Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a jövőhet...

Mondanátok véleményt a jövőheti étrendemre? Ez így jó lehet? Fogyni szeretnék kB 10kilót.167cm 67kg

Figyelt kérdés
Hétfő reggeli :csirkemell sonka,rozsos kenyér 1 szelet, uborka. Ebéd:20dkg csirkemell sütve, saláta. Uzsi:update joghurt. Vacsi:mint a reggeli+ főtt tojás. Kedd reggeli:3 ek zabpehely vízben főzve update joghurttal leöntve, ebéd:zöldség leves, uzsi: valami gyümölcs. Vacsi :1rozsos kenyér, uborka, főtt tojás. Szerda reggeli:Activia krémes natúr, ebéd:sült csirkecomb basmati rizzsel, uzsi:update csoki puding, vacsi:csirkecomb salival. Csütörtök reggeli:activia, ebéd :20dkg csirkemell, basmati rizs, uzsi:2db főtt tojás vacsi:Gyümölcs saláta szőlő,alma, körte, barack, joghurttal leöntve
2018. aug. 12. 22:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Itt folytatom. Péntek reggeli:2 főtt tojás. Ebéd:hal brokkoli püre, uzsi:túró kikeverve 1 ek joghurttal almával, vacsi:mint az ebéd. Szombat reggeli:joghurt, ebéd: 1 szelet karaj kisütve, sült édesburgonya, uzsi: főtt tojás, vacsorára gyümölcssaláta. Vasárnap nem leszünk itthon úgyhogy nem tudom mi lesz a kaja, mozgás biciklizés lenne, csak nem tudom mennyi időt és milyen tempóban?
2018. aug. 12. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó kajáid vannak de ezek az update sz#rok semmire se jók.
2018. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ok... Ez teljesen normális...
2018. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon kevés a zöldség, sok a csirke és a joghurt.
2018. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kevés a zöldaég? Én nem is gondoltam, de akkor eszek minden étkezés mellé egy kis uborkát, paprikát, paradicsomot. Ilyesmit. Úgy jó?
2018. aug. 13. 09:59
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően zöldségalapúnak kéne lenni az étrendnek, amihez hozzájön gyümölcs és egy kis szénhidrát, fehérje.


Tehát pl a hétfődnek inkább kb. így kéne kinéznie:


R: egy-két szelet teljes kiőrlésű kenyér uborkával, paradicsommal, paprikával

E: Zöldségleves, főtt zöldségek/saláta/grillezett zöldségek

U: Joghurt

V: Gyümölcssaláta

2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig meg mindig az ment hogy fehérje legyen sok,mindenki mást mond. Mostmár marad ez az étrend és kiegészítem több zöldséggel. Azért köszönöm a segítségedet.
2018. aug. 13. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:27


Ebben mégis hol a fehérje? Vacsorára lassan felszívódó fehérje kell, nem egy cukor bomba gyümölcsök formájában. Persze oké, kell a sok zöldség, de nem CSAK az kell. Főleg ha valaki nem vegán


Inkább reggelire, legalábbis délelőtt kéne a gyümölcs saláta: szénhidrát, cukor, energia. Este felesleges ilyennel turbózni a szervezetet.


Meg reggelire kenyér zöldségekkel? Akkor már minek oda a kenyér? Legalább legyen rajta rendes feltét és akkor mellé mehet annyi zöldség amennyi beléd fér.


Kérdező, szerintem így nagyon jó ez az étrend. Bár amikor én fogyókúránál minden nap ettem joghurtot két hónap alatt megutáltam, szóval próbálj néha variálni kicsit nehogy te is így járj

2018. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor eszem reggelire a gyümölcs salátát, este meg amit reggel ettem volna.ugy jó? De amúgy ott nincs is olyan hogy kenyér zöldséggel, mindenhova írtam feltétet, csirkemell sonkát.
2018. aug. 13. 10:58
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, az anorexiádon ez sem segít...
2018. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!