Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sulikezdésig mennyit és...

Sulikezdésig mennyit és hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval.

A sulikezdésig legalább 5-6 kg-t szeretnék fogyni de ha lehet többet is!

Viszont az étrendemen egészségügyi okok miatt nem tudok változtni! ( erről nem kérek semmilyen kommentet)

Hogy a tudnék ennyit fogyni?


Előre is Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 14. 11:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

De ez egy anonim oldal basszus. Mi olyan titkos az étrendedben?

Elég sokat segítene ha leírnád... Így 0 infóval rólad vagy az étrendedről, kb sötétben tapogatózunk.

2018. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Van olyan aki enélkül is tud segíteni
2018. aug. 14. 16:24
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Se testsúly, se magasság, se kor, se infó arról, hogy mennyi kalóriát eszel, ezen belül a makrókró sem.

Aki "tud" segíteni, az is csak tippel.

Mi van ha napi 500-1000kcal-lal eszed túl magad? Nem tudhatjuk. Tudod hogy mennyit kéne mozognod, hogy legalább minuszba kerülj?

És mégegyszer mondom, anonim oldal. Miért fáj neked ha elmondod?

Vagy csak nem akarsz a mostani étrendeden változtatni, mert ez a kényelmes, és valami titokzatos orvosi indok mögé bújsz? (nem mondom, hogy feltétlen ez van, de egyre gyanúsabb!)

2018. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Andizsuzsi ***** válasza:
73%

"Van olyan aki enélkül is tud segíteni"


Nincs. Ahogy fentebb írták, amíg nem tudjuk, hogy kell-e egyáltalán fogynod, hogy mennyi kalóriát eszel (és ehhez tulajdonképpen még az étrendedet sem kell ismernünk), mennyit mozogsz, addig senki nem fog tudni segíteni. Ha eddig nem sportoltál, akkor nem fogsz az elkövetkező bő két hétben olyan mértékű fizikai aktivitást produkálni, ami számottevő lenne. Vagyis marad a kalóriadeficit.

Ez van, ha tetszik ez neked, ha nem.

2018. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na Idefigyelj!


Ha ennyire fontos hogy tudd akkor elmondom.

Cukorbeteg vagyok.

És nem mindegy hogy mit eszek mert nem pumpát használok.


A magasságom: 162 cm

A testsúlyom: 62 kg

A koromról elég Annyi hogy fiatal . És tudom hogy egy Anonim oldal de akkoris. Gondolsz amit gondolsz

2018. aug. 14. 17:17
 16/29 A kérdező kommentje:

Eddig nem sportoltam.

Azt viszont nem tudom hogy Mennyi kalóriát eszek egy nap 😅😅

2018. aug. 14. 17:20
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Oh cukorbetegséggel már nem tudod visszafogni a kalóriákat?

Akkor hogyan tud sok más cukorbeteg fogyni? Értem én, hogy néha kell egy egy szelet csokit vagy valami cukrosat enned, de nem hiszem hogy nagyon szigorú étrended lenne...

Ha meg igen, akkor pont a legfontosabbat nem mondtad el, hogy mennyit (kalória, esetleg makrók) eszel egy nap.

2018. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Na bocs, az utolsó hozzászólásod nem olvastam el.

Akkor.

Ezer ilyen oldal van, ami megmondja egyes kaják kalóriáját. (kaloriabazis pl)

Szintén vannak oldalak, amik megadják, hogy kb mennyi kalória kell egy nap. ( [link]

És ezek alapján már gyerekjáték lesz :) (persze csak ha komolyan veszed...)

Amúgy nem tudom, hogy esetleg szégyenled e, vagy miért nem akartad elmondani, de semmi szégyelnivaló nincs benne.

2018. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Azért nem mondtam el mert sokan nem hiszik el, higy ezért diétám van. De nem 1 ilyen embert ismerek akinek diétája van a cukorbetegsége miatt

2018. aug. 14. 19:29
 20/29 Andizsuzsi ***** válasza:
51%

"És nem mindegy hogy mit eszek mert nem pumpát használok."


És ha nem számolsz pl. napi szénhidrátot, akkor hogyan tartasz diétát?

Itt mindenki tudja, hogy a cukorbetegeknek speciális étrendet kell tartani. De nekik sem kell a kalóriaszükségletük felett enniük.

Szóvalj számolj, pl Kalóriabázis.hu és vegyél vissza a kalóriákból. Másképp nem fogsz fogyni.

2018. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!