Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg szeretnék fogyni ha...

10kg szeretnék fogyni ha futok akkor ezt leadhatom sulikezdésig?

Figyelt kérdés
mikor jó futni este vagy kora hajnalban "mikor még azért sötét vanˇ" és két naponta elég?
2010. jún. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, de a kaja fontosabb.
2010. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 10 kiló lemenne.max 5 a 10 kg nagyonsok,annak kb 2-3 hónap alatt kell lemennie.Egyébként is ha nagyon hamar lefogysz azt ugyanolyan hamar visszahízod.Ja és figyelj a kajára hogy mit eszel.Ne egy leírt diéta alpján fogyókúrázz,hanem figyelj a kalóriára meg ilyenekre.
2010. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem le tudnád adni csak kitartáskérdése én a Rubint Réka:igényes nők CD ajánlom én is azzal hosztam magam formába .
2010. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két naponta fuss. De azon a napon, amin nem futsz, azon buciklizz vagy hullahopp karikázz. Szóval azon is mozogj. Ne egyél cukros ételeket és édességet, igyál sok vizet, és ne egyél estefelé, csak könnyű kajákat. Már többen is mondták, hogy egy héten 1-1,5 kg-t lehet egészségesen leadni. Pl van még ebből a hónapbó 2 hét, és még a jövő hónap, ami 4 hét. Az 6 hét. Szóval olyan 8-9 kg-t biztos le tudsz andni, csak kitartás.
2010. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20perc kocogás?
2010. júl. 16. 18:39
 7/7 anonim válasza:

Hát szerintem ne edz minden nap mert hagyni kell hogy a tested regeneálodjon mert ha rosz a kedved vagy csak kicsit fáratab vagy már nem ugyanolyan intenzitással csinálod . És mindig egy kicsit többet edz nehezeb sulyokal több kör futással mert ha minidg ugyan anyi akkor nincs rajta terhelés ezáltal nem fogysz , de soha se 1-2 órákat mert nincs értelme mert 40-60 p után már ugysem olyan intenziven csinálod mint az elején . délelöt csak szénhidrát 2-töl csak fehérje

Remélem segitettem :D

2010. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!