Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptembertől egy barátnőmmel...

Szeptembertől egy barátnőmmel konditerembe fogunk járni. Min kéne változtatnom, hogy hatása is legyen?

Figyelt kérdés

Azt sem nagyon tudom még, hogy a fogyáshoz ott miket kellene használni, futópadot terveztem az a fix. Heti 5x tervezünk menni, illetve ha magánélet beleszól inkább 4x. E mellé gondolom kéne valami diéta is, az adataimhoz tudnátok valamit javasolni? Azt sem tudom, hogy elsőnek a fogyásra koncentráljak, vagy próbáljak közben izmot is növeszteni...

19/F 170/85



2018. aug. 16. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Konyhában kezdődik a dolog. Edzés minden izomcsoportra a hét alatt. Heti 4-5x. A 3 nem olyan sok. Nem csak bicepszre kell gyúrni:D edzestervek...van millio. Napi ket izomcsoport pl.
2018. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszulat neten. Nem hosszú egy drugs bunny nevezetű testépítő írta. Marha jó. Szövege is laza. Ott van minden kérdésedre a válasz. Tényleg nagyon jó!
2018. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kezdő vagy, jöhet egy kevés izom is, de alapvetően az majd a tömegeléskor lesz, egyelőre szálkásítasz. Ahogy már írták, mindenre eddz.

A fogyás viszont nem a konditermen múlik, hanem a táplálkozásodon. Keress egy számodra megfelelő étrendet, hisz kinek ez, kinek az jó. Majd kialakul, rájössz, hogy neked edzés előtt/után mikor, mennyit célszerű enned s milyen makrókkal érzed magad a legjobban (a fehérjének meg kell lennie, ott a legkisebb a mozgástér, a másik kettőnél már érdekes dolgokat lehet csinálni). Ajánlom a tiszta étkezést, persze lefogyni le lehet akármilyen étrenddel, de ha már odafigyelsz, csináld jól és egészségesen s ne nehezítsd meg a saját dolgodat (pl. rosszul laktató ételekkel).

2018. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!