Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyit fogyhatok?

Kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Én egy 16 évse fiu vagyok 170cm es 86 kilos.Eldöntötem lefogok fogyni,azért hogy jobban érezem magam,és a tetováláso is hülyén nézzne ki ilyen testen :D

szóval van egy barátom aki több mint 2 éve kondizik,és összeálíltot nekem egy étrendet,és jövőhétől fogok vele járni mindennap kondizni.Szerintetek hány kilot tudnék fogyni a nyár allat ha betartom,és csinállom folyamatosan :D Előre is köszi!pápá


2010. jún. 20. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár 15-20 kiló is lemehet.De könyörgöm, tanulj már meg helyesen írni 16 éves létedre...
2010. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az milyen jo lenne :o

uppsz tényleg,hát bocsi de sötét van és vakon gépeltem,de hogy most vissza nézzem tényleg vannak szép "kis" hibák :Dxdd

2010. jún. 20. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ja, akkor úgy más. Csak van aki lámpafényben is így ír. :D

Amúgy sok sikert. :)

(első voltam)

2010. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) mi az étrend?

2) mit fogsz sportolni?

2010. jún. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden reggel műzli,ebédre:főzelékek hasonlok,vacsorára:gyümölcs vagy már nem emlékszek,de levan írva és mindíg egy időben kell enni,és naponta 5 ször,csokikoról hasonlo édeségekről lemondani

a sportolás pedig:napotna kondi,és este futás a kutyával ha belefér :D plusz még megyek dolgozni is :D

2010. jún. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!