Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok belefér egy...

Mit gondoltok belefér egy szelet süti a cukrászdában?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánok valami süteményt, párom rá beszélt hogy menjünk le a cukiba egy szelet sütit igazán megehetek. Ma reggelire ettem egy natúr joghurtot és egy nektarint, ebédre sütőben sült karaj sült édesburgonyával pici kókuszolajjal sütöttem, uzsonna túró volt fagyasztott gyümivel.nagyon elrontom ha eszek egy sütit? Vacsira legfeljebb eszem csak 2 főtt tojást meg egy medve natúr sajtot.
2018. aug. 18. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Sok lesz. Ha én ennék édesburgonyát ebédre plusz az nap még túrót is tuti nem sütiznék. Vagy max stiviásat. A cukrászdában nem kaphatók ott egészséges változatok?
2018. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Milyen fogyókúra az amibe nasi van meg többszöri zaba ilyen hőség idején ? Ez ugyanaz az alibi álcselekvés amit kitalál a sok elhízott lusta , aztán csodálkoznak ha infarktust sztrókot egyéb súlyos gondot okoznak maguknak a beleiken keresztül . Dundi molett egyéb hazug jelzők leplezik a disznó igénytelen szerencsétleneket .
2018. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert ha fogyózik az ember csak egyszer egyen?
2018. aug. 18. 17:15
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
A barátod tudja, hogy betegesen félsz a kajától?
2018. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem volt nagy adag a krumpli szerintem belefér, bár én húshoz inkább salátát ennék.

Amúgy a fogyókúra, egészséges életmód nem arról szól, hogy sanyargasd magad, csupán mértékkel kell enni. Sokkal rosszabb, ha mindent megvonsz magadtól.

2018. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Ezt neked kell eldöntened. Nekem nem férne bele, de én már sok éve nem eszem cukrot, kivételes eseteket kivéve (házi sütik és én, ez veszélyes kombó, de ilyen ritkán van) - s a mai napod elég cukros a süti nélkül is az én szemszögemből. DE a fogyáshoz csak kalóriadeficit kell s az se vészes, ha egyes napokon nincs meg ez... Tényleg neked kell döntened.


Engem viszont a párom sose beszélne rá sütire, ez merőben a saját döntésem. Ha nem is vágyom rá nagyon s fogyni akarok, eszembe se jut sütizni...


Úgyhogy nem tudok segíteni, bocs. Nézd meg a kalóriaegyenleged (azt se tudom, mennyit mozogsz. lehet, hogy ma elégettél 3000+ kcalt. én azt tettem), a vágyaidat s az se mindegy, hogy ez az évi egyetlen sütizésetek vagy minden héten kétszer felveti a párod ezt.


Az "egy sütit igazán megehetek" nekem nem tűnik egészséges hozzáállásnak, bár ez egyéni, van, akinek pont hogy lazáznia kéne. A napodat elnézve neked ez nem kell, teljesen normálisan, jól eszel. De lehet, hogy már rég nem ettél igazi édességet (a gyümölcs nekem más kategória), pedig neked az kell. Te ismered magad...

2018. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

#2: Hőségben is ugyanannyi kalória kell a szervezetemnek, ráadásul én speciel ma edzettem is. Lehet, hogy szerinted koplalni kell ilyenkor, szerintem nem, az egészségtelen és rosszul esik, s a fogyásra sem feltétlenül jó hatású.

A sztrók hogyan jutott eszedbe a kérdező teljesen rendes s még nem is szokatlan étkezéséről, nem tudom, az én étrendemre nem is tudom, mit mondanál :D Jó zsíros cuccokat eszem, amiket kívánok, ha meleg van, ha nem (s ami nekem az egyetlen egészséges stílus) :) Csak ilyenkor még sörözök is néha :P


Kérdező, ilyenek az emberek, belekötnek az élő fába is, ok se kell nekik.

2018. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem félek a kajáktól csak szeretnék végre lefogyni.Végül egy cukormentes sütit ettem. még kezdő vagyok,a héten kezdtem, eddig sok sütit ettem meg pékárut. Még a futás sem megy túl jól, de próbálkozok. Viszont biciklizni szeretek.
2018. aug. 18. 21:11
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a normális válaszokat
2018. aug. 18. 21:11
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Ne is figyelj oda az internetes trollokra, akik azt írják, hogy zabálsz, meg ilyenek, ők csak a beteges hajlamaikat jönnek ide kiélni.


Valójában ha egy alkalomról van szó, akkor belefér, ne legyen bűntudatod miatta. Gondolom nem akarsz rendszert csinálni belőle. Amúgy se így működünk, hogy ha egy-két nap sütit eszünk az amúgy hetekig, hónapokig tartó diéta alatt, akkor oda az egész. :)

2018. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!