Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kulsommek gondokbvannak...

A kulsommek gondokbvannak 173cm mafas vagyok es 97kg a nok azt mondhak hogy kover en ugy gondoltam lefogyok 8-10kg szerintetek az keves?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a 97 kg izombol lenne nem lenne sok.

Nem a suly szamit tehat, hanem hogy mibol van az az anyag...

2018. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Ha nem vagy izmos akkor ha 20 kilót adnál le akkor lennèl a normál kategóriában (sőt egy kicsi még úgy is lenne rajtad). Diétázz, ès építs izmot! Sok sikert!
2018. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Kevés. És nem csak a nők mondják, hogy kövér vagy, hanem én is, pedig férfi vagyok.


Inkább -30 kg, de min -25 kg lenne a cél, persze azért ez testalkatfüggő is.

2018. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos számok után már hiába mondjátok ezt a "nem mindegy, hogy zsír vagy izom" testépítő dumát, ugyanis a legtöbbeknek izomból sem fog bejönni a "könnyebb átugorni, mint megkerülni" alkat.
2018. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azzal vannak gondok.
2018. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

#1

Azért 97kiló izomból is egy picit sok lenne egy 173 centis embernél.

Főleg, hogy szerintem még szteroidokkal sem nagyon lehetne azt a szintet ilyen magassággal elérni.

-----------

Amúgy igen, ide inkább -25-30 kiló kéne, úgy hogy mellette elkezdesz izmot pakolni magadra.

2018. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Alig tudtam dekódolni,hogy mi fasst hablatyolsz itt. Tanácsot nem adok,mert teljesen felesleges.
2018. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 175centi 85-90kg, de ő gyúrni szokott, sok izom van rajta, s vaskor is tőle. Kétlem, hogy te nagyon izmos lennél, szóval hiába fogynál bele az ő súlytartományába, még biztos zsíros lennél (értsd elhízott).
2018. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mínusz 10 kiló akkor nem kevés, ha naturál maxra ki vagy gyúrva s nem zavar egy kis fedettség. De nyilván nem erről van szó. Van, aki ilyen számoknál -35 kilóval sem fogyna le teljesen (mondjuk lenne egy kis pocakja), remélhetőleg ennél több izmod van ilyen súllyal.


Úgyhogy ezt így nem lehet megmondani, nézz majd tükörbe vagy mérj testzsírszázalékot.

2018. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nemtudom miér kell sértegetni !??!

Szerintem ha jól érzed magad igy akkor semmi gond...de ha akarsz lefogyni akkor

1. Hagyd ki a cukrot, ..es mindenbol a felét egyed

2. Kezdjél el tornazni lassan

3. Sportolj(bicaj,kori..stb )

2018. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!