Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom, hogy...

Mennyit kell fogynom, hogy meglátszódjon?

Figyelt kérdés
159 cm 48 kg vagyok. Elég dúrván vaskosak a lábaim. Mennyit fogyjak, hogy az meglátszódjon? (sportot ne javasoljátok, az megvan, de csak mégrosszabb a labaim szempontjából)

2018. aug. 24. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 kg-t.
2018. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nehogy elhidd amit az első válaszoló írt. Ne a kilókat nézd, hanem a tested változását, vannak drasztikusabb pontok de azokat edzéssel,helyes étrenddel megtudod változtatni szóval ne kilóban mérd hanem az összképben. Egyébként meg ha vaskosak a lábaid az szerintem kifejezetten lehet előny is.
2018. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az ilyen szintű válaszolók, mint az 1-es meg sem érdemlik, hogy fontolóra vegyem őket.

Köszi a második válaszolónak

2018. aug. 24. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne is erőltesd a gondolkodást,nem megy az neked.
2018. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Minek örülsz csíra?

Tedd fel anyádnak is ezt a kérdést! Biztos díjazni fogja,hogy 48 kg-an fogyni akarsz. Ha esetleg nyakon vág,ne csodálkozz, hanem ķérd ki magadnak!Mármint,hogy így születtél,ugyanis az az ő hibája.

2018. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A magasságomhoz igen is fogyhatok még, ezért volt a kérdés... Te amúgy nem dolgozol, vagy nem éled az életed, csak másokat oltasz gyakorin? Mikor elkezdenék örülni, hogy végre egy normális válasz... Erre csak egy troll.. Tök jó. Ha nincs ötleted akkor keserítsd már meg anyukád napját az enyém helyett a hülyeségeddel. Egy gyerek itt nekem ne ossza az észt...
2018. aug. 24. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerek? 😂😂😂 Lehet egy húszassal több vagyok,mint te.

Hogy mivel töltöm az időmet,ahhoz semmi közöd,csula!

2018. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érett felnőttnek tűnsz.. Igen, most már látom. Az intelligencia és a bölcsesség az írásodból egyből leszűrhető. Sajnálom, hogy tiszteletlen voltam egy 40 éves, okos, táplálkozáshoz és egészséghez értő, nem naplopó felnőtt emberrel. Szívből sajnálom. Egy ilyen komoly ember, aki a csula jelzőt használja másokra, biztos máshol is nagy tiszteletnek örvend.
2018. aug. 24. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Bár ironizálni akartál,de sajnos ez nem jött be...

Olyan jelzővel illetlek, amilyet megérdemelsz. Talán legközelebb átgondolod a dolgot,mielőtt hülyeséget kérdezel.

2018. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyen buta emberrel még soha nem találkoztam.. Lezárom ezt a beszélgetést, buta vagy ahhoz, hogy bármit is felfogj..
2018. aug. 24. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!