Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, hogy...

Mennyit kellene fogynom, hogy az látszódjon az arcomon?

Figyelt kérdés

Mennyit kéne fogynom hogy az arcom vékonyabb legyen? És az mennyi idő alatt sikerülne? Most vagyok 170cm 56 kg.

17/l



2018. aug. 24. 00:59
 1/5 anonim válasza:
Nemár.. tök jó vagy így nehogy fogyj ^^
2018. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen aranyokkal pufi(bb) arcod van, akkor nem tehetsz ellene nagyon semmit, valoszinuleg ilyen geneket orokoltel, fogyassal nem fog megvekonyodni
2018. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a fejemre hízok, 160/52-nél kezd vékonyodni, 51 kilónál van a határ, mikor változnak a vonásaim.
2018. aug. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyilván kövér vagy D:D

biztos nem 12 éves vagy, ennyi ésszel?

2018. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen számokkal is pufi az arcod, akkor bizonyára genetikailag ilyen és az egészségtelenség határáig szálkásítva fogy csak le vagy akkor sem. Fogadd el magadat így.


Egyéni, kinek mikor fogy le az arca, nekem pl. 20 kg felesleg alatt vékony, kicsivel fölötte már golyó. De rengeteg embernek csak atomszálkásság körül megy le az arcról a pufókság, a testépítők szoktak értekezni erről a Testépítés rovatban. Mivel egy nőnek azért jóval több kötelező háj szükséges, óvatosan kell szálkásítani s ha neked még van akár pár kiló pluszod ilyen számokkal, akkor inkább izmosodj, mert rád fér. Kivéve, ha genetikailag vagy cérnaszál, csak most feljött 1-2 kiló, mind arcra, bár ez elég ritka eset lehet.

2018. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!