Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kellene fogynom, de egyszerűen...

Kellene fogynom, de egyszerűen nem tudok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, eddig 2kgot sikerült leadnom de több nem megy le... Nem tudom, hogy hogyan lehetne eredményesebb a fogyás. Minnél kevesebb cukrot eszem, liszes dolgokat is keveset eszem, mármint ilyen pékárukat. Húst is keveset eszem, mert nem szeretem egyszerűen.

Szoktam tornázni, és lovagolok is.

170cm vagyok és 56kg.

Valaki segítsen légyszíves! Mit javasoltok még?

Egyszerűen nem bírok belenézni a tükörbe...

A másik meg, a térdem miatt kelle fogynom, mert rossz a térdem, és nem tesz neki jót a terhelés...


2010. jún. 21. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz fogyni, mert elérted az ideális testsúlyodat. Dobd ki a tükröt, szerintem rossz. :)

Persze ez csak vicc volt, de az komoly, hogy nem kell fogynod.

2010. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz, ez tuti anorexia


hogy a pics*ba nem bírsz tükörbe nézni 170 cm és 56 kg-val??? ha 80 kg lennél, még megérteném, de így?

2010. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hová a tökömbe akar ez a sok gebe anorexiás liba fogyni??? a pasik szóba sem állnak veletek, hisz ki szeret csontvázakat fogdosni???
2010. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy anorexiás lennék... Ha már egy lány nincs megelégedve magával, az már rögtön anorexia lenne?

Amugy meg, mint le is írtam, a fő okom a fogyásra az, hogy rossz a térdem. Fáj. Nyilván ha kevesebb súlyt kell tartania, akkor nem olyan rossz.

2010. jún. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!