Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20 kilót?...

Hogyan fogyjak le 20 kilót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval milyen módszerrel tudnék lefogyni 20 kilót,hogy ne kelljen megőrülnöm. Értem ezt úgy ha elhívnak egy buliba ihassak alkoholt ( nem olyan gyakori ez azért),néha megehessek egy süteményt szóval hogy teljes életet élhessek a továbbiakban is? Nyilván amit csinálok az az össze-vissza zabálás káros,erről mindenképp le kell szokni hogy hajnali 2-kor két szendvics és egy tábla csoki de életem végéig nem bírnám csak húson és salátán. Illetve pontos étrendet se tudnék tartani,mert nagyon stresszes az életformám sok sok nagyon sok dolgom van. Mi lehetne a legjobb módszer,kompromisszum hogy ez az állapot ne maradjon fent de tudjam élni az életem? ( azért van sok dolgom,mert majdnem főállásba dolgozok egyetem mellett sok időm elveszi mindkettő az egyetemen egy kemény szakon tanulok..a munka se üldögélés,szülői támogatás sose volt nem is lesz nem is kell...) 156cm,68 kg
2018. aug. 28. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolással símán megoldható (javaslom a kaloriabazis.hu oldalát), akkor mindent ehetsz, csak nem egyformán sokat. Egy-egy lazítós napot is be tudsz tervezni - ha tudod, hogy este buli lesz, akkor nap közben "megspórolsz" kalóriákat, de ha ritkán túlléped a keretet, akkor sem tragédia, másnap helyre tudod kalkulálni.
2018. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy :) ezt el is felejtettem.
2018. aug. 28. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert!
2018. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!