Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fógyókúra után stírás a...

Fógyókúra után stírás a fenekem. Mit tehetnék ellene?! (kép)

Figyelt kérdés
Előző nyáron anorexiás voltam,de visszahíztam és most vettem észre,hogy stírás a fenekem,de az egész,és most nagyon kevés az önbizalmam.Mindjárt csatolok képet is.. Akinek bármi bevált írjon.Köszi.

2018. szept. 2. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az stria, nem stíra. És csak halványodni fog, fehéredni, eltűnni nem.
2018. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tul sokat nem, egy ido utan halvanyul
2018. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Képet még sem tudok feltölteni,mert nem engedte a képfeltöltő oldal.Hát remélem fog halványodni,mert még fiatal vagyok és nagyon szomorú,hogy ilyen lett.. :(
2018. szept. 2. 13:02
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem eleve halványan született az összes, azok nem változnak semmit, a szakadt bőr úgy is marad. De nem sok vizet zavar, tökéletesség úgysincs s ez legyen a legnagyobb bajunk :D

Ha nem normál testszínű, akkor majd elhalványodik, nem tudom, erre van-e trükk. De az jó lenne, ha ilyen kis apróságok miatt nem akadnál ki, ez nehezíti ám az életet. Csinos lehetsz striákkal is, rengeteg embernek van.

2018. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
30 éve vannak ilyenjeim. Nem halványultak, nem sötétedtek.
2018. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet, hogy csak narancs bőr??

a stria az dúrva, az soha nem tűnik el, az idővel csak halványodhat

szőlőmag kivonat (tabletta)

terhességi krém


javaslom, hogy ahova még híztál ott is kezd el kenni, mivel ott is kialakulhat, ha valóban stria

2018. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lezerrel el tudjak tuntetni valamelyest.
2018. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A szüleim vették észre és ők mondták,hogy stria.Szóval az,de azért zavar annyira,mert még fiatal vagyok és eddig a barátomnak nagyon tetszett a fenekem és most pont azt rontottam el +még nem is szültem,még jó ideig nem is fogok.. (am azt mondta így is szeret,de ajj) :( Tudom elrontottam mindent.Na mindegy köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 2. 14:27
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Kb minden 2. nőnek van. Túlparázod a dolgot, fejben még nem jöttél helyre...
2018. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!