Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jodit 100 al mikor kezdodik a...

Jodit 100 al mikor kezdodik a fogyás?

Figyelt kérdés
terhességem ota nagyon sokat hiztam 26 eves vagyok, es azota már másfél ev telt el de nem tudok fogyni hiába figyelek oda az etkezésekre es a mozgásra, ha elkezdem szedni az biztosan segitene mert terhesség alatt nagyon be volt dagadva a pajzsmirigyem es azota is erzem.aki szedte annak milyen hatása volt? es mennyi idon belul segitett?

2018. szept. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

....

Ne csodaszert keress...

Kalóriaszámlálás...

stb

stb

2018. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én már fogytaam 20 kilot eléggé otthonn vagyok a témában, de miota gondom van a pajzsmirigyemmel azota nem megy egy deka sem lefele...azért kérdeztem hogy ezzel rendbejott e valakinnek a sulya es a pjzsmirigy problémája
2018. szept. 6. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha több kalóriát égetsz mint amit beviszel fogyni fogsz


Az hogy most nem eszek csokit meg sportolgatok meg beszedek ezt azt az semmire nem elég


Ahogy az 1. Is irta kalória számolás másképp nem lehet

2018. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Jodid (DDDD!) 100 egy jód tabletta, ami a jódhiányos táplálkozásra, strúma kezelésre használnak, nem pedig fogyi tabletta!

Ha a pajzsmirigyeddel gond van, lehet nem (csak) jódot kellene szedned, hanem hormonpótló tabit (thyroxint), mert az alulműködés nem nagyon szokott elmúlni sima jódtablettától.

TSH-t, egyéb pajzsmirigy értékeket néztek amúgy? Ha le tudnak ennyivel, hogy nesze, szedjél jódtablettát, lehet gondolkozni kellene másik orvoson.

2018. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!