Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez csaló étkezésnek számít?

Ez csaló étkezésnek számít?

Figyelt kérdés

Reggeli: kávé 1 dl tejjel

Ebéd: 3 tojásból rántotta 1 db paradicsom


Vacsora: piadina /barna lisztből lepény/ sajtkrémmel, sonkával, ruccolával


Ez kb hány kcal? A kaloria bázis nem az én asztalom... köszönöm szépen előre is a válaszokat!

Átlag napi max 1200 kcal-t eszem.



2018. szept. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, neked mi számít minek. Nekem ez erősen fogyókúrás napnak számítana, elégedett lennék magammal. A kalóriát nem lehet megmondani, hisz nincs mennyiség a vacsoránál. Van kicsi, vékony és nagy, vastag lepény is, sonkából is határozottan sokat rá lehet halmozni...
2018. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga a lepény egy vastag palacsintának felel meg, kb mint egy zab-palacsinta. A sonka kockára volt vágva kb 20 db lehetett.
2018. szept. 6. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nincs "napi átlag max. 1200".

2. Ez nem csaló étkezés, hanem éhezés.

2018. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Röcsögei Péter válasza:
100%
A reggelidtől hasmenésem lenne, ebéd tűrhető, de a pari savat csinál, szóval az is átmegy hamar. A vacsi nálad a leglaktatóbb, attól meg rosszakat álmodnék, mert éjjel emésztgetem a sonkát. 110 kiló vagyok, a munkámat csak úgy tudom végezni, ha nem szúr a gyomrom és nem ásítozom az agyfáradtságtól, ezért a reggeli nálam a legtáplálóbb. Elektronika, programozás 10-12 nyelven, néha paralell, napi 10 órában. Minden rendszert mindennel összekötök neked. Nem értem, miből tudtok megélni, ha az agyatok nem kap tápanyagot?
2018. szept. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!