Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék másfél hónap...

Hogyan tudnék másfél hónap alatt 15 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Viszonylag egészséges ételeket eszek, néha néha edzek. Milyen sportot vigyek az életembe hogy sikeres lsgyen a fogyásom? Azok az ételek amiket anyu csinál pl.: pörkölt, tarhonya,krumplistészta mennyire hízlalnak? Nem szoktam sokat enni belőlük. Régen diétáztam, 2 hét alatt lement 4 kiló, de utána hirtelen abba hagytam és újra rendszertelenül ettem. Miket kéne ennem a sikeres diéta érdekében? Hogyan fogyhatok le másfél hónap alatt 15 kilót? Egyáltalán lehetséges? Nektek (vagy akinek sikerült) mennyi idő alatt fogytatok le 15 kilót?

2018. szept. 11. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A tempós fogyás 5-6 kiló ennyi idő alatt, úgyhogy leginkább sehogy.


Nem az ételek hizlalnak, hanem a kalóriatöbblet. A pörkölt kifejezetten fogyókúrás az én világomban, csak nem galuskával, hanem zöldséggel... A másik kettő nem igazán az, amiről fogyás jut az embernek eszébe, de bármivel lehet fogyni, tényleg, max. valamivel nehezebb. A krumplis tészta szénhidrát szénhidráttal s egy kis zsírral, szóval könnyen kimerítheted minden makródat, a fehérjét kivéve... De ha befér a diétádba s jól laktat, végülis a te dolgod. Kis mennyiségben nyilván sokkal kevesebbet kavar be, de valami hasznosabb étel is kell ám mellé, fehérjedúsabb, zöldséges, az jó kiindulópont. Én ilyen ételek mellé már csak fegyelmezett étkezéseket nyomnék, amik helyrepofoznák a krumplistészta előnytelen makróit s jó nap jönne ki. De ez az étel azért nem könnyíti meg a dolgod. Én ebédre max. megkóstolnám (azért nem egy falatra gondoltam, de kicsike adagra), majd bevágnék egy fehérjedúsabb ételt, egy rántotta, némi túró, hús, ami van, zöldséggel.


S persze mozogj, főleg, ha ilyen ételek mellett gyorsan akarsz fogyni. De egyébként is kell.

2018. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másfél hónap alatt 1,5 kg-ot? Igen.
2018. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékű fogyás egészségesen csak durva elhízásnál lehetséges, értsd: min. kétszáz kiló körüli testtömeg.
2018. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normál , csak túlsúlyos ember vagy, vagy kórosan elhízott? Normál embernek is lehetséges, amennyiben genetikailag nagyon szerencsés vagy, nagyon brutális az állóképességed és rendkívül erős a lábad, ha két naponta ultra kardió mozgást végzel, értsd egy nap alatt kb 50 km futás, vagy 100 km kickbike, vagy 180 km bringa, és mellé brutális diéta.

Az eredmény az lesz, hogy elveszted kb a teljes izomzatodat, és a zsírból egy kicsit, vagyis összességében jelentősen megnő a testzsír százalékod, ami által sokkal szarabbul fogsz kinézni, mint előtte, körülbelül egy puha hernyóra fogsz hasonlítani. Ilyen tempójú fogyás csak úgy mehet, ha az izomból megy szinte az egész. Kérdéses, hogy ennek mi értelme lenne.

Kórosan elhízottak, rendkívül nagy testzsír százalékkal, persze le tudnak adni ennyit sima diétával ennyi idő alatt is , ha csak zsír van rajtad, de az rengeteg, és szinte nulla izom, akkor indokolt lehet az ilyesmi, de ebben az esetben inkább kérd az orvosod véleményét.

2018. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 3 napig tartó lagzin fogytam 12 kg ot . Étkezés helyette ittunk . :) Elötte 83kg voltam 26F
2018. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!