Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30g szénhidrát sok reggelire?

30g szénhidrát sok reggelire?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 2 deci light kakaót és egy teljeskiörlésű kiflit gondoltam hogy reggelizek,de ahogy kiszámoltam az legalább 30g szénhidrát én sokallom vagy szerintetek belefér? Nem igazán tudom mennyi szénhidrát megengedett ha fogyni szeretnék. 164cm vagyok és 66kilo
2018. szept. 13. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy te kaliberű nőnek 180 g ch kb az átlagos napi szénhidrátbeevitele. Szerinted ahhoz viszonyítva milyen? Bőven rendben van.
2018. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez merőben a te diétádon múlik... Van, akinek 200 gramm ch van a reggelijében fogyáskor. Nekem pedig néha 30 gramm az egész napom, főleg, ha esélyt akarok adni a fogyásnak (máskor pedig 250, végülis nem a szénhidráton múlik a dolog, bár nálam speciel komoly a korreláció. a délelőtti szénhidrátbevitelem speciel nulla).


Van, akinek hatalmas reggeli kell, annál is tipikusabb több a reggeli ch. Nálad viszont roppant szénhidrátdús a reggeli, fehérjét bezzeg alig viszel be, nem a legszerencsésebb reggeli, de ha a napi összbeviteled jó s neked ez kell, fogyhatsz így is.

2018. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én -500 kcal kerettel ettem ennyit reggelire, most súlytartáson eszek 40 g-ot is, de nem kifliből meg kakaóból, hanem zabkásából. De te tudod, hogy neked mi a jó.
2018. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!