Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek hogy néz/nézett ki a...

Nektek hogy néz/nézett ki a bevásárlo lista és hol szereztétek be az alapanyagot?

Figyelt kérdés

Ez elméleti kérdés,nyilván mindenkinél más lesz,csak érdekelne hogy akik pl rövid idö alatt egészséges keretek közt adott le nagyobb sulyt,annál a személynél hogy nézett ki a bevásárlo lista,és ezeket az alapanyagokat melyik üzletben vettétek?

Félre értés ne essék,nem kell már fogynom,szimplán érdekel hogy másoknak hogy épül fel ez a rutinja,hátha kapok uj ötletet,uj informáciot,ami azért nagy segitség azt gondolom :)



2018. szept. 24. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Spár, Penny, Tesco...

Kb ugyanazokat vettem, ettem mint diéta előtt. Ill. kevesebb péksütit, helyette joghurtot vagy zabkásàt. Plusz kevesebb krumpli, de az totál véletlen volt.

2018. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fagyasztott zöldségek, nyers csirke/pulykamell, gépsonka, low-fat trappista, puffasztott búza/rízs

Ezek voltak/kissebb nagyobb váltotatásokkal jelenleg is a mindennapi kajám.

2018. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oopsz a friss zöldség(paradicsom, hagyma, uborka, paprika)/gyümölcsöt(alma, barack, körte, eper, málna stb) kihagytam
2018. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sparban és Lidlben vásárolok főleg, esetleg Aldi. Nincs autóm de ezek gyalog is viszonylag közel vannak, hogy ne kelljen egy csomó szatyorral buszoznom azért ezekbe járok.


Amiket gyakran veszek: friss és fagyasztott zöldségek, friss gyümölcsök, natúr görögjoghurt, teljes kiőrlésű zabkása, tönkölybúza pehely, humusz, puffasztott búzaszeletek, rozsos/magos/teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell sonka, csirke vagy pulykamell, tonhal konzerv, hajdina, jázmin rizs, quinoa, bab, lencse, tojás, magok (natúr mogyoró, mandula meg ilyenek). Meg amiből van a light verziót veszem (light mozzarella, light vaj stb) vagy szimplán kevésbé kalóriadús verziót pl. ezersziget öntet helyett olaj alapú salátaönteteket, tejcsoki helyett étcsokit, oreo és hasonlók helyett diabetikus kekszeket és hát nem a legegészségesebb, de egy doboz (0,33-as) light/zéró kólát 2-3 naponta azért szoktam inni.


Igazából semmilyen forradalmi nincs a bevásárló listámban, kb bármelyik fogyokúrás étrend hasonlókat ír. Ami miatt fogytam hogy előtte viszont kb így vásároltam: péksüti, sajtos stangli szendvicsnek, instant leves vagy tésztaétel, saláta jellemzően ezersziget öntettel, csokis zabkása (ez az instant verzió), csokis cookie, táblás csoki, chips, cukros kóla. Most az instant kaják és péksütik helyett inkább próbálok főzni rendes ebédet és a nasikat amennyire lehet egészségesebb verziókkal kiváltani.

2018. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 berryshake ***** válasza:
Lidl, Penny, piac. Nyers zöldségek (paradicsom, paprika, rukkola, salátakeverék, uborka, cukkini, brokkoli), gomba, húsok, félzsíros túró, zsíros tejföl, habtejszín, majonéz, tonhal olivaolajban, olivabogyó, savanyú káposzta, vaj, kacsazsír, kókuszreszelék, kakaópor, sajtok (semmiképp nem light), kolbász, sonka, tojás, citrom, tea, ásványvíz, kevés gyümölcs, magvak ritkán. Nagyjából ezeket eszem mostanában, ketogénezem kb egy hónapja, kalóriákat nem számolom, azóta lement vagy 4 kiló pedig egyáltalán nem voltam túlsúlyos, jelenleg 55 kg/167 cm/ 23 L. Jókat eszem napi háromszor, nem vagyok éhes, nem jár egész nap a kaján az agyam, rengeteg energiám van, kitisztult a bőröm, remek az emésztésem, szóval high fat low carb forever!
2018. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolso,én is ketoztam,csak nyaralás kizökkentett belöle és nem tudtam.ráállni ujra viszont a low carb azota is megvan,hasznos dolog a ketogén diéta/életmod :)

2018. szept. 26. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!