Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tonhalkonzerv fogyókúrás?...

A tonhalkonzerv fogyókúrás? Mivel egyem meg?

Figyelt kérdés

Ti hogy szoktátok?

Köszi :)



2018. szept. 27. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Az olajos vagy ízesített konzerves halak nem igazán fogyókúrás ételek. Sok bennük a zsír.
2018. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De azért legalább egészséges, nem? Úgy szeretnék tonhalkonzervet enni! Soha nem ettem még tonhalkonzervet! Csak nem tudom, hogy mivel kell azt enni :(
2018. szept. 27. 23:23
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor vegyél olyan tonhalkonzervet ami sós vízben(lében van) A levet öntsd le, csak a halat vedd ki. Mellé egyél paprikát, paradicsomot, uborkát. Én szoktam felszeletelni light mozzarella sajtot is.
2018. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi!!!:)
2018. szept. 27. 23:36
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, annó a fogyókúrám alatt sokat ettem, reggelire vagy bármikor. A sós leveset egyed, pirítóssal finom.
2018. szept. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem ettél honnan tudod hogy szeretnéd?

De próbáld meg rendesen megenni, aztán lehet nem is fog ízleni.

2018. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kaviárral, utána szívj el egy szivart, amit még 56-ban sodort Castra Csegevara combján - ha már ennyi pénzed van.
2018. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem kaviárral, utána szívj el egy szivart, amit még 56-ban sodort Castra Csegevara combján - ha már ennyi pénzed van."


Mekkora miller tonhalkonzervet eszik. Nem hogy most kimenne a mezőre és kergetné a szöcskéket. Ilyen hidegben be vannak lassulva 10-20db-ot is megehet, ki is melegszik. Ilyen megfizethetetlen árú terméket egyébként sem láttam a boltok polcain százszámra.

2018. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy mennyit eszel belőle, és hogy egyébként még mit eszel. Önmagában se hízni, se fogyni nem lehet tőle.

Szerintem egyébként jó, mert telít, van benne fehérje. Én pirítóssal szoktam enni, vagy pedig salátába keverem.

Az olajosat szeretem, kicsit leöntök róla, mert túl sok. De a sós lés annyira nem ízlik. Meg egyébként a zsiradék is kell, úgyhogy semmi rossz nincs benne.

2018. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
78%

Fuu apám :D

Na, szal ne vegyél sós leveset, hanem olyat, ami olívaolajban van.

Ha pesti vagy, az Ázsia Centerben 275 forint darabja a Rio Mare tonhalnak(ami máshol van vagy 600), első osztályú cucc.

Azt nyugodtan eheted, finom és tápláló.

Egyél hozzá zöldséget vagy pufi rizst, vagy pirítóst.

Az olajjal meg ne foglalkozz, az kell a szervezetnek, még fogyókúra alatt is.

2018. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!