Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A melleim külső oldalán levő...

A melleim külső oldalán levő "háj" is elfog tűnni, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Már fogytam 20 kilót az elmúlt 1-2évben,szépen,lassan haladok és az étkezéseket is nagyon élvezem,mert finomakat és jókat eszem,csak nagyon megvan válogatva az alapanyag/minőség és persze a szénhidrát limit szabályozva van.


Még 10 kilót le akarok adni 1 év alatt.

A bőröm nagyon szép feszes maradt,bár túlsúlyosan is "masszív" voltam,sosem voltam az a "folyós" fajta.

94 kilóról kezdtem, de olyan 72-nek látszottam.


Még egy pici husi van a melleim két oldalán, a hónalj alatt. Nem nagy,olyan 2-3 cm lehet. Az még elfog onnan tűnni,ha leadom a maradék 10 kilót is? És persze edzés,edzés...

L.


2018. szept. 28. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eltűnik. Nem írtad a korod, ami fontos ebben az esetben.
2018. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

35 vagyok. De a kor csak szélsőséges esetben számít.

Pl 15 éves vagy 52 éves.


20-30-as tök ugyanaz.Annyian mondták például,

hogy 30 -35 felett nehezebb fogyni,de én ugyanúgy röhögve fogyok,mint 21 évesen.A bőröm pedig ugyanolyan állapotban van,mint gimnazistaként.Ugyanolyan "kislányos" a bőröm és a külsőm is.Illetve,míg másoknak van "csík" a szemük körül,ha nevetnek,nekem még akkor sincs.Olyan,mintha átaludtam volna ezt az időszakot és ugyanazzal a bőrrel ébredtem volna.Szóval nagyon jó bőröm van. Köszi a választ!

2018. szept. 28. 10:05
 3/10 A kérdező kommentje:
N.
2018. szept. 28. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert magas a testzsírszázalékod. Ha majd normális súlyod és testzsírszázalékod lesz, akkor nem lesz hónaljhájad sem.
2018. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

erre tippeltem,köszönöm!


ez amúgy az a háj,ami melltartóból ott oldalt kitüremkedik.

2018. szept. 28. 13:06
 6/10 A kérdező kommentje:
jé,tényleg hónalj háj a neve..mik vannak..
2018. szept. 28. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Jéé, harmincasként ezt nem tudtad? Sem azt, hogy az “elfog” nem ugyanazt jelenti, mint az “el fog”? Sem azt, hogy közel mázsás súllyal ehyszerűen kizárt, hogy hetven kilónak tűnj? Ha mások mondták ezt neked, hát csak udvariaskodtak. Amúgy meg ha kitüremkedik a hájad a melltartó alatt, akkor nem jó méretet viselsz. Remélem segítettem 😃
2018. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon azt hitted, hogy összejön, de bammeg három sort nem tudtál hibátlanul leírni, ha már ennyire "elfogott" a hév:D


"ehyszerűen" fantasztikus vagy.Persze, még egy-két vesszőt kihagytál, de mi az neked.


Én nyilván nem figyeltem a nyelvtanra, mikor írtam a kérdést, mivel ez az oldal nem igényli, a kérdés szempontjából pedig lényegtelen. Azonban te biztos odafigyeltél, ha már felszálltál a lóra.Sajna,jó nagyot zúgtál.Ez pedig a hónalj hájnál is gázabb.Annyira felesleges nyelvtanozni ezen az oldalon....haszna körülbelül annyi, mint neked.


Egyébként meg: nem.Nem mások mondták, hanem van tükröm és képes vagyok objektíven vizsgálni magam.Jéé, ilyet nem tudsz?



Észt az osszon, akinek van :)


Kérdés lezárva.

2018. szept. 28. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Eszet, csillagom. Úgy mondjuk, hogy eszet. Nézz utána, észt nem osztunk, csak eszet. Elfog(!) a nevetés, ahogyan az én figyelmetlenségemet a saját tudatlanságoddal méred össze.
2018. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kutatasok szerint atlagosan otszor vonzobbnak latjuk magunkat a tukorben, mint amilyenek valojaban vagyunk
2018. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!