Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161 centiméter 60 kiló normáli...

161 centiméter 60 kiló normális lánynak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy túl nagy darab vagyok, nagyok a combjaim, a fenekem és van egy kis zsírréteg a hasamon, ami szűk ruhákban egészen látszik és nagyon zavaró. Ááááá, tanácsokat várok.

2018. szept. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem normális, nekem tetszene. Ha gondolod fogyj, azt lehet mindenből.
2018. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Kb.a magasságodhoz 50-60 kiló között kell lenned. De ha te jól érzed magad a bőrödbe akkor másra ne hallgass.

Ha fogyni akarsz akkor egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér húsokat, igyál sok vizet. Sportolj.

Sok szerencsét!

2018. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Normális, vagyis egészségre nem káros. Viszont én 164 centihez már rosszzl érzem magam 60 kilósan. 54-56 kgval érzem jól magam a bőrömben.


Ha te jól érzed magad, akkor no para, csak arra figyelj, ne hízz tovább, mert könnyen túlzásba mehet a dolog.


De gondolom nem igazán érzed jól így magad. Ezért azt tanácsolom, hogy kezdj el mozogni, és egészségesen táplálkozni.

2018. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Szinte tuti, hogy van felesleged. Nekem ilyen számokkal még 80 cm felett van a derékbőségem, no persze, nálam simán vannak izmosabb nők (s olyanok, akik nem hasról fogynak legutoljára)... Nos, nálad a leírás alapján jobban oszlik el vagy izmosabb vagy, más testalkatú... A nagy comb semmit se mond, sokaknak egy szálkás, izmos comb is undorítóan vastag, ugye.

Ha tényleg van zavaró kis háj hason, akkor fogyj pár kilót, könnyen lehet, hogy úgy jó leszel. De ezt te látod. Mérhetsz testzsírszázalékot is.

2018. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!