Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Nicole Richie,...

Szerintetek Nicole Richie, hogy fogyott le ilyen gyorsan és ennyit? Mondjuk nekem sokkal kevesebb feleslegem van mint neki volt, de attól még letudok én is ennyire fogyni?

Figyelt kérdés

ilyen volt: [link]

ilyen lett: [link]


2010. jún. 23. 12:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

[link]


itt is egy kép a teltebb korszakából. Miért ez az ideális? De én most amúgy sem az ideálisra törekszem. Hanem hasonlóra mint amilyen Nicole a 2. képen. Ennél ő már volt rosszabb és az már nekem sem tetszik.

2010. jún. 23. 15:02
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

az első kép és a mostani közt azért van 5 kg különbség ;) ezen egy kicsit nagy a feneke, de nem olyan vészes...viszont, ha nem szép akarsz lenni, hanem gebe csontváz, akkor felesleges bármit is mondanunk...olyan csont és bőrre meg csak koplalással, hashajtózással, hánytatással és drogozással fogsz lefogyni...de szerintem neked nincs annyi pénzed, hogy abból a roncsból, ami így leszel, legalább külsőleg félig-meddig rendbe hozzanak: bőröd és a hajad randa lesz és hullani fog a hajad, elmaradozik a menzeszed, tönkremennek a fogaid...de ha szerinted, ez a szép, akkor hajrá....


amúgy meg a lelked mélyén tudod te is nagyon jól, hogy nem ennek kéne lennie a célodnak és ezért nem is töltesz fel képet, mert nem akarod hallani, hogy semmi szükséged nincs fogyásra...

2010. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%

Ez Nicole??? :o

Amúgy a legelső képen is van ekkora szerintem, csak bő a ruha és nem látszik a feneke. Ez igenis kövér! De szerintem ne hozzá hasonlítgasd magad, mert akár hízik, akár fogy, tuti nem egészségesen teszi.

2010. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Igen ,szerintem is az első képen a ruha miatt néz ki jobban amúgy . Hát nem akarom hasonlítgatni magam hozzá ,csak jó lenne olyan vékonynak lenni :)
2010. jún. 23. 15:41
 25/31 A kérdező kommentje:

A 15:35 -ös válaszolónak :


Nem hiszem ,hogy az egyetlen megoldás ha anorexiás meg bulémiás leszek. Nem hiszem ,h ő az lenne mikor .Van gyereke is ,azért azt csak egészségesen szülte meg. Meg szerintem nem csont és bőr azon a képen .Mindenkinek más tetszik. Nekem az:)

2010. jún. 23. 15:45
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

Ezen az oldalon általában az a baj, hogy az emberek nagyon végletekben állnak a dolgokhoz. A kifejezetten kövér emberekre ilyeneket írnak hogy: husibb, teltebb, van rajta kis felesleg, még a vékonyakra akkor is ha nem anorexiás a gebe, hülye anorexiás jelzőket használják. Szerintem az ideális alkat a két belinkelt képed között van


19L

2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is :)
2010. jún. 24. 12:44
 28/31 A kérdező kommentje:
Amúgy választ kaphatok a kérdésemre?:)
2010. jún. 24. 14:39
 29/31 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm takarítónő-mindenes volt Nicole egyik kéglijében, azt mesélte, hogy egyszer sem látta józanul, tisztán a csajt, viszont nagyon kedves volt vele.

Szerintem a válasz: drog.

2010. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hát lehet ,h régen drogozott ,de már szerintem nem ,mert van gyereke is és józannak tűnik:)
2010. jún. 25. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!