Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bolero...

Mi a véleményetek a bolero italporokról diéta alatt?

Figyelt kérdés
100 ml vízzel elkészített innivalóban kb 1,72 kcal van. ez 2 literre 34,4 kcal. Cukormentes innivaló. A vizet nem bírom meginni a tea pedig már a fülemen jön ki.
2010. jún. 23. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Idd nyugodtan, amennyit csak akarsz :D

Sztem tök fincsik, és nem hizlalnak, mert nincs benne egy szem cukor sem! :)


Lehet, nem egészséges a sok adalékanyagtól, de 100% hogy nem hizlal :D

2010. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi én is az íze miatt gondoltam. A vizet nehezen bírom meginni ebből viszont sokféle van így simán lecsúszik a 2 liter naponta.
2010. jún. 23. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

akkor szokj hozzá a vízhez... ismerem ezeket az italporokat, annyi színezék van bennük, hogy ha a kezedre/körmöd alá megy, akkor napokig nem tudod lemosni. szerinted ez jó a gyomrodnak?


fogyókúra szempontjából jó, mivel nincs benne kalória, az egészséged szempontjából meg... hát döntsd el te

2010. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem hizlal, de rossz a gyomornak, és ha folyamatosan iszod, gyomroégésed lesz
2010. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs benne 34 kcal se, mert asszem másfél liter vízzel írja a készítést, nem 2-re, és úgy írja a 100 ml vízre való kalóriát, de mindegy.

Én rendszeresen iszom, és semmi bajom, biztos sok mesterséges anyag van benne, de hát a mai világban miben nem?

2010. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó válaszoló másfél literhez írja, de én kettőbe tenném, mert még úgy is bőven jó az íze.
2010. jún. 23. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
igyál zöld teát. ilyen mesterséges sz*rokat meg hagyd másnak
2010. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igyál inkább szörpöt:) Én is azt iszok.. kevesebb a kcal,mint a boleróban+színezék sincs annyi benne:):)
2010. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaja, az se rossz.

Lehet venni cukormentes szörpöket :)

Néhány jó drága, de ha jobban körülnézel, lehet kapni olcson is, én pl Fizzi-t veszek, abból van jópár fajta,és finomak:)

Olyan 300 ft 1 liter:)

2010. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És milyen szörpöt iszol? Az nem cukros?
2010. jún. 23. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!