Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csili szósszal fogyott vki?...

Csili szósszal fogyott vki? Edzés kevesebb szènhidrát + mindenhez csili szósz, azt nem tudom meddig ajánlatos folyamatosan, úgy nèz ki az anyagcserèmet felgyorsította

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én éjfélkor született fekete kos szőréből tömött párnán aludtam...


az is pont ennyire volt hatásos.

2018. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Amikor azt hiszem,hogy már mindent láttam itt,akkor mindíg megleptek valami épületes baromsággal. Taps 👏
2018. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál hozzá ecetes vizet.
2018. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, kellett egy új dolog a sok almaecet után. Ezen még én is vidultam egyet.


Az edzés és a kevesebb szénhidrát egész jól hangzik, csiliszósszal vagy anélkül. Sokkal többet számít, mint a csiliszósz, az fix, úgyhogy inkább csak akkor edd, ha jólesik. Az anyagcserét sok dolog gyorsíthatja, a mozgás pl. sokkal jobban, mint egyes anyagok. De a kalóriadeficittől fogysz, úgyhogy én a laktató ételekre és mozgásra megyek rá inkább, hasznosabbnak tűnik.

2018. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"úgy nèz ki az anyagcserèmet felgyorsította" gondolom ez nálad azt jelenti, hogy fosol minden nap, mint a varacskos disznó. Elárulok 1 titkot, az anyagcsere sejtszintű folyamat, nincs köze hozzá, hányszor mész wcre.
2018. okt. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!