Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan alkalom...

Hogyan lehet olyan alkalom mint a Kpop Idoloknak? Pl:Blackpink::Lisa

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy, mivel a csontozatod nem olyan mint az övé, és egy normális szervezet képtelen ilyen alacsony testzsírral működni.

Fogyni, kalória deficcel tudsz, ami nagyon sok dologtól függ.

2018. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Alakra gondolsz? Lisáé genetika, mint ahogy a többi Blakcpinkes lányé. Emellett ha neked lenni ilyen, az nem lenne túl egészséges, hiszen a legtöbb idol hetekig tartó éheztetés(és mellette edzés) mellett éri el ezeket az abnormálisan vékony alakokat. Emellett ők könnyebb csontozatuak is.

Ne akarj ilyen alakot, mert nem jó, ha csont és bőr vagy.

Ha fogyni szeretnél, akkor inkább fuss, erősödj, és figyelj oda, hogy egészségesen egyél.(Ne keveset, hanem egészséges dolgokat.)

2018. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Legyen alapvetően ázsia genetikád. Vetesd ki a lengőbordáid, egész pályafutásod alatt diétáz és sportolj keményen vagy legyen anorexiád, csak jol beállított és szerkesztet képeket engedj megjelenni éskész is.
2018. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
73%

*lenne

Sajnálom, ha kicsit érthetetlen, ma nem tudok fogalmazni.

2018. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát ne akarj olyan csontsovány lenni, rohadtul nem szép

Még a koreai fiúknak is a testesebb lányok után csorog nyáluk,le sem tagadhatják

Persze izmos verzióban nem kövérben😂


Ha meg úgy akarsz kinézni eddz és egyél egy nap vagy 4-5 almát de semmi többet,max egy kis édes burgonyát de ha nem akarsz úgy kinézni mint egy telefosott úszó ruha akkor ihatsz az edzés mellé egy kis proteint


Nem,ne akarj olyan lenni tényleg

2018. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lisa nagyon lapos és az nem szép,meg hát úgy az egész Ázsiai lányok xd

Nekik más a csontozatuk és nagyon ritka az olyan lány akinek lenne feneke vagy csinos csípője, ők olyan egyben vannak vagy nem is tudom

Persze ha elkezd edzeni meg vastagodni az izom hatására rögtön más látvány lesz na de na xD

Ott alap követelmény a roppant sovány hosszú hófehér láb, aztán mikor meg néztem videót hogy egy csaj megkérdezi Szöülba a fél város hím egyedeit mindenki azt mondta a nyugati lányok az az mi sokkal magasabbak vagyunk,csinosak, bennünk meg van az a valami ami bennük nincs

2018. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek nézd meg Sunmit és szerintem nem szeretnél úgy kinézni, mint ők. Más a genetikájuk + diétáznak állandóan.
2018. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne akarj úgy kinézni mint Lisa, szerintem undorít az alakja (bocsánat ha valakit megsértek vele) és az ilyen alak egyik fiunak se jön be... Nem tudom pontosan hány éves kb 25 körülinek nézem és 45 kiló.. Kérem szépen én vagyok 14 éves és 48 kg vagyok. Tehát Lisával is igazán kezdhetnének valamit hogy ne úgy nézzek ki mint egy darab deszka.
2019. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Lisának gyönyörű alakja van, viszont igaza van az előttem szólóknak, nem egészséges. Viszont szerintem Hwasának van a legnőiesebb alakja
2020. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sztem Hwasa már túlzás, nem szeretem a széles csípőt, de Lisa meg sztem túl vékony. Ha tényleg jó alakról van szó akkor Hyosung-ot ajánlom a Secretből, Hani (EXID)

[link]

De Choa volt AOA tag sem utolsó.

2020. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!