Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A "Buttocks Workout" és az...

A "Buttocks Workout" és az "Abs Workout" nevű alkalmazással egy alkalom alatt hozzávetőlegesen mennyi kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
Elvileg mutatnia kéne de nekem nem reagál arra az alkalmazás ha beakarom állítani a kilómat meg a centimet ezáltal nem is mutatják a kalóriát. Előre is köszönöm!

#edzés #fogyás #kalória #formálódás #buttoks workout #abs workout
2018. ápr. 29. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis hogy kellene ezt megválaszolni anélkül, hogy tudnánk, mennyi ideig tart, mekkora intenzitású, te mekkora vagy és mennyire vagy edzett, milyen idős vagy és milyen nemű?


Ezek nélkül a válasz valahol 50-500 kcal.

2018. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy valaki ismeri esetleg használja ezt az alkalmazást és neki kijelzi az alkalmazás, mert ahogy fent említettem nekem nem igen akarja. S mivel nagy átlagba normál testalkatú nők fognak fenékre illetve hasra edzeni így már kaphatok egy hozzávetőleges adatot.
2018. ápr. 29. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Be kell írnod az adatokat.Testsúly, magasság.Azután fogja.
2018. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Elvileg mutatnia kéne de nekem nem reagál arra az alkalmazás ha beakarom állítani a kilómat meg a centimet ezáltal nem is mutatják a kalóriát"
2018. ápr. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!