Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt, hogy fogyhatok...

3 hónap alatt, hogy fogyhatok le kb.10 kgt?

Figyelt kérdés
172cm vagyok es 63-65 kg körül mozgok, de meglátszik rajtam a felesleg és nagyon zavar, olyan 55kg szeretnék lenni. Tudnátok nekem diétákat írni? És diéta mellé valami olyan edzés tervet ami inkább derék/hasra és fenék/combot véknyít esetleg erősit.

2018. okt. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ mennyi idős vagy. Mert 40-en felül, ehhez a magassághoz az a súly amit írsz nem jó, mert csontossá és szárazzá válsz, és idősebbnek fogsz tűnni, mint ami vagy. Ha 35 alatt vagy akkor jó az a súly, amit írtál a magasságodhoz.
2018. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő kalóriadeficittel. Ez szép tempós fogyás s ilyen kis felesleggel merész, de végülis tényleg a feleslegen múlik, sok mozgással összehozható.


Nincs olyan, hogy egy mozgás vékonyít egy testrészt, a mozgás maximum izmot fejleszt, de fogyáskor az sem jellemző. A kalóriakeretednél segít, hiszen kalóriát éget, de ennyi, fogyni azért fogsz, mert kalóriadeficitben eszel.

Genetika, honnan fogysz. Érdemes teljes testre edzeni, hogy megmaradjon a picike izmod, ami van, bár 55 kilósan abból nem lesz valami sok, utána érdemes lenne tömegelni, bár nem mindenki akar gyenge izomzatnál többet, ezt valamelyest tiszteletben tartom (van egy határ, ami már vészes, de csak a számok alapján nehéz megítélni egy embert, majd látod, hogyan fogsz kinézni s neked mi áll jól s mi tetszik. azért túl gyönge, spagetti karú meg ilyesmi ne legyél, az nem szép és nem jó).

2018. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással. Máshogy nem megy 3 nap alatt
2018. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!