Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SoS Segitenetek nekem lefogyni...

SoS Segitenetek nekem lefogyni Iskola kezdesre? 157 cm 65 kg 15 L

Figyelt kérdés
legyszyves segitsetek!!!! Mar egyszer sikerult leadnom 10 kg-ot..5 honap alatt...de sajnos vissza hiztam...(ez affajta lelki dolog miatt volt)Nagyon bonyolult...Akkor sikerult most meg sehogy se megy...Gondolkozdtam azon is hoy azert nem er semmit a tornam mert a hideg alaksorban csinalom...(rubint reka, cindy crowford) min 1.20 percesek...Nem ertem...Nagyon jo lenne ha Suli kezdesre lemenni legalabb 5 kg-m....Mit csinaljak hogyan??? Oh es a gyumolcs hizlal????
2010. jún. 24. 02:49
 1/4 anonim válasza:
Gyümölcs kell! Egyél belőle sokat, senki sem a gyümölcsöktől hízott el. (a banán, ugye, nem igazi gyümölcs) Írd meg, milyen gyakran tornázol, mit eszel, akkor biztos írnak neked hasznosakat.
2010. jún. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lelkivilágodat próbáld rendbe tenni először.
2010. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel, ébredés után minden nap menj el kocogni egyet, mondjuk úgy 30-40 percet, attól függ, mennyit bírsz. Ha épp rosszul megy, akkor 15 perc is elég, másnap megint menni fog. Hazaérve zuhanyozás után egyél egy jó reggelit, teljes kiőrlésű kenyérszeletet sajttal, pulykasonkával, vagy tojásrántottával, mellé egyél sok friss zöldséget. Tízóraira kapj be egy maréknyi gyümölcsöt. Ebédre egyél rendes otthoni ebédet, vagy készíts magadnak sült csirkét, sült halat főtt zöldségekkel, zöldbabbal, brokkolival, répával. De desszert nincs! Uzsonnára egyél egy natúr joghurtot benne sok zabkorpával, gyümölccsel, vagy egy nagy pohár szójatejet, vagy sima tejet egy nagy bögrével, és mellé egy kis puffasztott búzát. Vacsira pedig egyél ugyanazt, mint ebédre, vagy szintén natúr joghurtot, gyümölcsök közül kivit, ananászt, esetleg túrót, tejfölt, kefírt, ha szereted. Emellett pedig hetente kétszer-háromszor az uzsonna vagy a vacsi előtt fogjál két súlyzót, és végezz 20 percig gyakorlatokat, biztos az iskolában is csináltatok ilyet. Vagy végezd a Rubint Rékát, azok nagyon jó gyakorlatok, mindegy hogy hidegben vagy melegben csinálod :). A lényeg, hogy kicsit erősítsd az izmaidat. Így szerintem biztos hogy már két hét alatt lesz változás, és iskolakezdésre egész biztos hogy sokkal vékonyabb és izmosabb leszel, ha lesz elég kitartásod. Néha még egy kis édességet is ehetsz, ha nagyon megkívánod, de hetente mondjuk csak egyszer. De csalni nem ér, sem az evéssel, sem a mozgással, mert akkor nem fog menni! És ha néha nem tudsz ellenállni egy kis gyümölcsnek, attól még nem fogsz hízni, ne aggódj. Csak mértékkel.
2010. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!! Kulonosen az utolsonak :)
2010. jún. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!