Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borsófözelék kevés liszttel...

Borsófözelék kevés liszttel habarva és egy darab fött virslivel mennyire felelne meg ebédre?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon enm tudok magamnak külön ételt venni.Ezért úgy probálok étkezni hogy pl fözeléket kenyér nélkül eszem,ma én virslit fözök hozzá nem rántott párizsit csinálok mint a családomnak.
2010. jún. 24. 08:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazából inkább oda figyelek az étkezésemre nem fogyókúrának mondanám.Igy is már sokat elértem:)86-ról 61kg-ra fogytam.Nem eszek cukrosat,pékárut és amennyire tudom kerülöm a zsiros,lisztes dolgokat.És rengeteg zöldség gyümölcsöt fogyasztok és annál is többet iszok.
2010. jún. 24. 08:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy leves nem lenne rossz hozzá. virsli helyett meg inkább tükörtojás?
2010. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elöször én is tükörtojásra gondoltam.De az olaj amibe sütöm nem emeli meg mégjobban a kalóriaszintet?
2010. jún. 24. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele is ütheted a tojást,mint pl. ahogy sóskalevesnél szoktuk csinálni.Én egyébként egyáltalán nem eszek habart,rántott ételt.De így is meg lehet csinálni a főzeléket: megfőzöd a zöldségeket és ha nem lenne elég pépes,akkor kézi mixerrel összeturmixolod.
2010. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehát akkor mit esztek egész nap?Se kenyér se cukor se semmi.Ha én pl. elmegyek dolgozni akkor mit egyek mert ugye fizikai munkát végzek?Szendvics nem jöhet szóba ugye vagy igen?Este pl. vacsira mit egyek?Sosem értettem hogy tudnám ezt megoldani ha ezek közül semmit nem lehet enni a zöldség gyümölcs iszonyat drága...nem kioktatásnak szántam csak tényleg érdekel...bocs,hogy belekontárkodtam.
2010. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha teljes kiörl. liszttel habarod, és tényleg kevéssel, akkor nyugodtan megeheted, feltéve, hogy nincs benne cukor (anyukám tesz bele, mert úgy szeretem, mint a menzai). A tükörtojást is megeheted, az a fél evőkanál olaj, amiben teflonban megsül, nem hinném, hogy probléma lenne. Egészségesebb, mint a virsli, amiben nem tudni, mi van, de zsír biztosan van benne. Meg adalékok, ízfokozók. Nem azt mondom, hogy tilos, de jobb a tojás.
2010. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

9:04-es

Más dolog, ha nem vagy túlsúlyos és fizikai munkát végzel. De természetesen fogyókúra alatt is lehet enni kenyeret, de csak teljes kiörlésűt és csak reggel. Kell is enni, ha egyáltalán nem esznek, az nem jó.

Cukor is kell, de a kristálycukor nagyon nem jó, azt is lehet helyettesíteni, de legjobb, ha az ember gyümölcsben eszi meg.

Sajnos tényleg drága a zöldség meg a gyümölcs... meg a teljes kiőrlésű cuccok, de én nem iszom, nem dohányzom, inkább ilyesmire költök. Meg inkább nem veszek meg valami mást, de gyümölcsre mindig jutnia kell. Nem lehet szénhidráton élni, mert hosszú távon belebetegszel. Én nem fogyózom, csak odafigyelek, és nem vagyok hajlandó szemetet magamba tömni.

2010. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem semennyire, én bundás kenyérrel szeretem
2010. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9.11-es köszönöm a választ.De a kristálycukrot mivel helyettesítsem?Mert ezektől a nátrium-ciklamátos édesítőktől rosszul vagyok én meg azt nem vagyok hajlandó megenni.Akkor mivel igyam a kávét teát?
2010. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!