Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eltávolítják a bélférgemet...

Ha eltávolítják a bélférgemet kövér leszek?

Figyelt kérdés

Én egy rengeteget sportoló 30 körüli fiatal vagyok. Soha nem volt gondom az evéssel. Rengeteget zabálok és versenyszerűen sportolok, de néha érdekesen csikar és fáj a hasam. Arra gondoltam hogy megcsinálok egy tisztító kúrát. Ha kiderül hogy van bennem féreg és eltűnik, akkor vége a zabálós "jóvilágnak"??? mert ezt olvastam:


[link]


2010. jún. 24. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt felejtsd el.

Ha csikar a hasad menj dokihoz, vagy diétázz egy kicsit, de na hagyd hogy ilyen messzirőljött ember lehúzzon.

Bélparaziták (és ezek boncolási adatok, tehát a lehető legjobb vizsgálat) a magyar lakosság 3%-ában vannak. És nem hiszem, hogy te közéjük tartozol.

2010. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasfájást nem csak paraziták okoznak, egyáltalán nem biztos, hogy férgek okozzák. Ha mégis gyanakodsz, menj el a házidokihoz, ír fel féreghajtót. Ivermectint pl gond nélkül lehet szedni, emlősöket nem mérgez, sok egyéb dogot viszont kegyetlenül kiírt. Az ilyen tisztítókúrák csak pénzlehúzásra jók, a jelenleg használatos féreghajtók sokkal hatékonyabbak mindemellett sokkal kevesebb kényelmetlenséggel járnak.

A férgek amúgy nem használnak annyi enerigát, hogy korlátlanul tudj zabálni, tehát a soványság alkati tulajdonság is, illetve a sport számlájára írható főleg, még akkor is, ha éppen férges vagy.

2010. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aligha vagy férges, ha egyébként jól vagy. A csikarás ezer más dologtól lehet. Figyeld meg, hogy talán bizonyos ételek fogyasztása után jön rád.

A férgesek erőtlenek is. A tisztítókúra amúgy sem használna, mert a férget csakis gyógyszerrel lehet kipusztítani, kiűzni, lehetetlen. Ha aggódsz, székletvizsgálatot kérj. Körzeti orvosodhoz fordulhatsz ez ügyben.

2010. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férgesség legközvetlenebb tünete a végbél viszketése. Gondolom ilyen nálad nincs
2010. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet érezni hogy férgesek vagyunk?Érezzük hogy avn bennünk valami?Bocsi hogy kérdezezk ,de még nem voltam férges.
2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!