Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni 10 kg-ot?

Hogy tudnék fogyni 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Még gimibe járok .165 cm vagyok és 67 kg .

Nem érzem így jól magam egyelatalan így , ezért szeretnék 10 kilót lefogyni , persze tartósan . Mit ajánlotok?

Azt már próbàltam pl. hogy 6 után nem eszek , meg hogy nem eszek szénhidratos cuccokat , de aztán olyan falàsroham jött rám .Bocsi , ha van helyesírási hiba !


2018. okt. 24. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
* egyàltalàn
2018. okt. 24. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefekves elott ne egyel szenhidratot. Ha napkozben eszel, nem lesz kesobb falasrohamod. Amugy ha radjon az ehetnek sovanyturo+joghurt+feherjepor jol elveszi az etvagyadat, finom is es nem hizlalo. Olyan sok felesleg nincs rajtad, ugyhogy a minimumra kell csokkentened a szenhidrat beviteled, kb 120-140 gramm / nap. Torekedj a lassu felszivodasu feherjekre, hogy ne ingadozzon ugy az inzulinszinted es nem leszel annyira hirtelen ehes! Valamint sportolj valamit. HIIT edzes tokeletes ha nincs sok idod edzeni. Sok sikert!
2018. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , megfogadom a tanàcsod !
2018. okt. 24. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való a szénhidrátszegény étrend, bár nem tudom, hogy mivel próbálkoztál, napi 100 vagy 10 grammal, nem mindegy, de van, akinek még a 100 is kevés, másnak pedig szörnyen sok, csak éhes lesz tőle. Nem is egyformák a szénhidrátok, ugye, tapasztald ki, neked melyik étel laktató s jóleső, persze a tápanyagtartalom is fontos.

A 6 után evés önmagában értelmetlen, de ha neked ez a megszorítás teszi lehetővé a jóllakott fogyást, OK. Ha így éhezel este, akkor inkább változtass valamit.


Egy jó, személyre szabott étrendre lenne szükséged, megfelelő mennyiségű mozgással. Röviden: életmódváltás.

Nem létezik életmód, ami mindenkinek beválik, némi finomhangolás bizonyára kell, de van, akinek erősen szembe kell mennie a tipikus elvekkel, mert egyszerűen úgy működik. Van pár emberi igény (pl. kell bizonyos mennyiségű fehérje és zsír, sokféle mikrotápanyag, ott van az energiamegmaradás törvénye), de ezeken túl csak kismillió igaznak tartott szabályt láttam, ami sokakra egyáltalán nem igaz, sokszor pont az ellenkezője az igaz.

2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
Kezdj el dolgozni a Nyíregyházi lego-ban! Nekem bejött :))
2018. okt. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szénhidrátokat válogasd meg, egyél pl kölest,bulgurt,basmati rizst. Krumpli helyett. Teljes kiörlésű kenyérből/kifliből pl vihetsz a suliba reggelit. Többször egyél keveset így nem leszel éhes, falási rohamaid se lesznek. 10 órai natúr joghurt egy almával pl. Otthon ebéd- h ne kelljen anyudnak külön főzni, meg Neked se szerintem egy felére csökkentett adag mehet. Vacsora: fehérje.
2018. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Naponta két alma, és fél kilót leadsz egy nap alatt.
2018. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!