Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb diéta? Kinek...

Melyik a legjobb diéta? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan diétába szeretnék kezdeni, ami lassú, de hatásos. Régebben csináltam a 90 naposat, de szerintem az nem valami egészséges, arról nem is beszélve, hogy a diéta befejeztével szépen jöttek vissza a kilók, pedig nem faltam. Minimum 10 kilótól szeretnék megszabadulni. Milyen diétát ajánlanátok?

2018. okt. 25. 16:06
 1/7 anonim válasza:
70%
Kalória számolással sikerült leadnom 15 kilót.
2018. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi kalóriát vittél be naponta?
2018. okt. 25. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kaloriabazis.hu itt az oldal kiszámolja neked mennyit kell bevinned

én jelenleg csinálom minden nap írok és eddig -12kiló

2018. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Napi 5-ször keveset,2 óránként, mindegy hogy mit!
2018. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jdfGabrella ***** válasza:
31%
Cukor, kenyér, sütemény elhagyása.
2018. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Sajna nem csinálom elég elszántan, de tudom, hogy hatásos és nélküle nincs sok esélyem: extrém kevés ch és minimalizált hozzáadott zsír lehetőleg napi egy (esetleg 2 igen közeli) étkezéssel és mozgással.

Régen elég volt < 80 gramm ch is sima 16/8 időszakos böjtben, de ma már nem tudok kalóriadeficitben enni így.

Az is fontos, hogy laktató ételeket egyek, ez ugye mindenkinek más, bár általában a fehérje és a zsír jobb, mint a szénhidrát (viszont a zsírral is könnyű elszállni. bármivel könnyű, ha az ember olyan, én ma a fehérjét toltam iszonyúan túl, de nem is egyszer ettem, úgy jó lettem volna).


Attól még neked teljesen más irányban is lehet a megfelelő módszer. A fehérjebevitelre azért ügyelj, a 90 napos magasról tesz az emberi igényekre, ezért egészségtelen és amúgyis rossz.

2018. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!