Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éjjel állandóan rám jön az...

Éjjel állandóan rám jön az éhség. Mit tehetek, mert nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Fogyókúrába kezdtem mert 120 kilós lettem 40 éves koromra. Sikerült már kb 5 kilót leadnom de sajnos még a rossz szokásaim zavarnak. Régebben rendszeresen ettem éjjel is. Tudom, hogy ezt nem szabad, nem is teszem már vagy három hete de sokszor már elaludni is alig tudok annyira megéhezek. Mit csináljak, hogy túllépjek ezen? Köszönöm.
2010. jún. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Éjjel?? Nem alszol? Vagy erre ébredsz fel, hogy éhes vagy?

EGyél paradicsomot, paprikát, uborkát, sovány felvágottat...

2010. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél éjszaka kb. 2 hétig és elfog múlni


Nekem sose volt ilyen szokásom, őszintén nem is értem hogyan tud valaki éjszaka enni, de nagyon sok embertől hallottam már, tehát összesitve arra tudok következtetni, hogy a baj a megszokásnál van. Én sosem ettem éjszaka, igy nem is ragadt rám ilyesmi

2010. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rossz szokás. Sajnos éveken keresztül alakult ki, sokszor unalomból ettem.
2010. jún. 24. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

a probléma ott van, hogy valószínűleg teljesen rossza a nappali étrended..


orvosi kivizsgáláson voltál, mielőtt fogyózni kezdtél?

2010. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vacsorázz normálisan, nem leszel éhes.

Nagy tál nyers zöldség hússal, ebből bármennyit lehet. (Húsból a normális keretek közt, 1-2 szelet.)

2010. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!