Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap alatt látszik meg...

Hány nap alatt látszik meg egy olyan fogyókra hogy sokszor eszek de keveset?

Figyelt kérdés
Normális az hogy elkezdtem ettől hízni?
2010. jún. 24. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én fél év alatt fogytam 10 kilót kb. És ettem mindent, csak cukrot nem, meg kenyeret nem. Meg annyi, h nem zabáltam magam degeszre. Van egy kis háziállatom, kis patkány, mindig ő kapja az utolsó falatot. Már jó dagadt :)
2010. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Attól függ mit eszel

2. Mozgás kell mellé

2010. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi van.Én is 6x eszek egy nap és olyna,mintha nagyobb lennék és hízás indult volna be.Nem akarom.

Én ezeket eszem 1-1 étkezés alkalmával:

- 120g joghurt

- 2 ham-let

- saláta hallal

- 10dkg málna/eper

- 2dl tej

- zöldségleves

2010. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és napi 1-1,5 óra futás vagy bicikli.
2010. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én naponta 5.ször eszem édességet nem eszek csak zöldség,gyümölcs,joghurtot.Reggel lefutok 2 km-t és du. 3-kor aerobikozok 1 órát és mellette megcsinálok itthon mindent amit kell.+elmegyek bevásárolni biciklivel.

20 éves vok és 58 kiló és még le szeretnék adni 8 kilót a nyár végére.Szerintetek sikerülni fog?A válaszokat előre is köszönöm.

2010. jún. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!