Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára lehet gyümölcsöt enni?

Vacsorára lehet gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
Volt ahol azt olvastam, hogy gyakorlatilag az egész szénhidrát ami miatt nem érdemes, na meg tele van gyümölcscukorral, és nem tudom, hogy az estére milyen hatással lehet a szevezetre, de ott vannak a rostok is, egy kicsit belezavarodtam. Valaki légyszi letudná írni, hogy akkor, hogy is van ez?:)

2018. okt. 30. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
teljesen mindegy mikor eszed a gyümölcsöt.
2018. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezért nem érdemes összeolvasgatni mindent a táplálkozásról, mert belezavarodik az ember. :)

Én nem hiszek az étkezések ennyire biokémiai megközelítésében, belebolondulnék hosszú távon, ha azon kéne agyalnom, hogy juj, most mi lehet a inzulinválasz reakciómmal, meg most a glikémiás izé-bizé miatt ehetem-e ezt.

Tudom a kalóriakeretem, tudom mennyit ehetek, és ha még belefér a szénhidrát keretbe, akkor este azt fogok enni. Nekem nem befolyásolja a súlyom, tartom szépen.

2018. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
vacsorára lehet gyümölcsöt enni
2018. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Természetesn lehet, minden hülyeséget ne higyj el
2018. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
A gyümölcsvacsora egyetlen hátránya, hogy tele van gyors felszívódású cukorral, így esélyes, hogy hamar megéhezel tőle, így felriadsz, s nem tudod rendesen kialudni magad.
2018. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak almát ne egyél este mert az székrekedést okoz!
2018. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

#5: Akkor ki kell próbálnia s ha végigalussza az éjszakát, akkor ez neki nem gond :)

Nyilván van, akinek nem való a gyümölcs, de sokaknak nulla problémájuk van vele akármikor éve.


Csatlakozom a többiekhez, kérdező, bármikor ehetsz gyümölcsöt, nincs egyetemes szabály, ami megtilthatná. Amúgysem mindegy, hogy magában eszed vagy mással és mennyit... De erre sincs szabály, az egyik ember ilyen, a másik olyan. Nekem kinyílik a bicska a zsebemben, amikor emberek kijelentik, hogy mindenkinek (vagy minden fogyózónak) tilos gyümölcsöt enni délután, ez akkora butaság (személy szerint csak délután eszem gyümölcsöt, de azt jóformán mindennap).

2018. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Próbáld ki. Ha így is megy a fogyás, akkor lehet.
2018. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊
2018. okt. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!