Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok hatékony diétás...

Mondanátok hatékony diétás módszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az utóbbi időben nagyon meghíztam (158cm 69 kiló vagyok ) min 10-15 kg-t leszeretnék dobni. Anyagilag nem igazán vagyok eleresztve sajnos. Tudnátok tanácsot adni,hogy étkezzek ami pénztárca barát,valamint valami mozgás formát. Előre is köszönöm.
2018. nov. 4. 10:46
 1/5 anonim válasza:

rostban gazdag étrend (a rost sok idő alatt emésztődik ami megelőzi az éhséget + a zöldségekben kevés kalória van) (sok zöldség, gyümölcs van amik olcsóak) + időszakos böjt ami annyiból áll, hogy elhagyod a napi 3-5 étkezést (reggeli, ebéd, stb.), kiválasztasz a nap folyamán egy kb. 5-7 órás időszakot amiben nem eszel, iszol (kivéve vizet). Gondolom azt mondanom sem kell, hogy rostban szegény szénhidrátokat (kenyér, tészta, keksz) illetve cukrokat(édesség, stb.) kerülni kell.


ha tudsz angolul idoszakos bojtolesrol: [link]

2018. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom, neked mi jön be, de pl. a szénhidrát (akár igen extrém) csökkentése és az időszakos böjt sokaknak jó. Másoknak pedig pont nem, vagy csodásak, csak fogyás nem lesz... Az lenne a jó, ha találnál egy jó, laktató étrendet és eleget mozognál mellé. Persze fogyás után is tartsd az életmódodat, csask immár kalóriadeficit nélkül.

A mozgás lehet gyaloglás, futás, biciklizés és még sok egyéb, tornák, sajt testsúlyos edzés...etc.

2018. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az pénztárcabarát, ha:

-ingyenes tube-videókra tornázol, heti 4 agy 5 alkalommal, javaslom Béres Alexandrát

-tudatosan odafigyelsz, hogy amit eddig ettél, annak pontosan a kétharmadát eszed ezentúl

-nem rágcsálsz, nem nassolsz

-csak vizet iszol, és legalább 2 litert naponta

2018. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as a youtuben gondoljodtam én is csak nem tudtam mennyire hatásos. A kaja mennyiséggel nincs baj keveset,eszek viszont sokat nassolok,tehét minőségi kaját nem nagyon eszek,így az édességet kell kitörölni az étrendemből. Köszönöm a válaszokat,A Béres Alexandra videót mindenképp kipróbálom.
2018. nov. 4. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent egyél mint eddig ,kenyér és péksütemény nélkül.
2018. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!