Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biotech Usa Super Fat Burner...

Biotech Usa Super Fat Burner tényleg ennyire rossz lenne mint ahogy itt olvasom? Katt.

Figyelt kérdés
Olvasok egy jo ideje rola velemenyeket, de a biotech usa honlapjan szinte csak jokat irnak. Itt viszon az ellenkezojet, h senkinek nem valt be..Nyilvan ha nem lenne jo termek nem forgalmaznak szerintem, es nyilvan kemeny ellenorzesen megy at az osszes tabi h veletlen se menjen bele olyan ami artalmas. Nyilvan dieta mellett meg jobban latszik majd az eredmeny, max heti 2x 2oras konditermi edzest is beiktatok. Eloszor napi 2 kapszulaval gondolkozom h kiserletezek, h ne legyen megterhelo a testemnek. Utana nyilvan napi 2x2 tabi ami az ajanlott. Shakeket szoktam toluk venni, igy bizakodok :).

2018. nov. 4. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szereted a nyilván szót, mondjuk én is.


Nyilván nem létezik fogyasztószer s a zsír attól ég, hogy kalóriadeficitben eszel.

Rengeteg káros dolgot forgalmaznak s rengeteg egyértelműen hatástalant is, szétnéztél már ebben a világban???


Vehetsz ilyen márkájú értelmes dolgokat is, a zsírégetők nem ide tartoznak, bár valami minimális dolgot lehet, hogy csinálnak, azt nem zárom ki, de nem fogysz tőlük, mert az nem így működik.

2018. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
katt
2018. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A zsír nem attól ég, hogy kalóriadeficitben eszel, könyörgöm, még hányan akarják ezt a 20 éve megdőlt baromságot leírni. A zsír attól ég, ha minőségi forrásokból táplálkozol és mozogsz, ennyi. A tápkiegek ehhez képest pontosan annyit tudnak, mint amennyit a nevük is kifejezes: kiegészítik a megfelelő minőségű és összetételű táplálkozást.
2018. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam haszálni de max azért, hogy 2-3 kg ledobjak és rendesen látszodjanak a kockák. Természetesen egy szigorú diétával ér valamit csak. Szerintem arra nem a legjobb, hogy 10X kilókat dobjon le az ember.
2018. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Bajod nem lesz tőle, de ha baromi jó a diétád, akkor maximum 10%-ot segít be. Értsd, ha lefogysz 10 kg-t, akkor ugyan akkora erőbesobással, de táplálékkiegészítővel kb 11 kg-t fogsz leadni. Működőni végülis működik, de hogy azt a pénzt ezerszer hasznosabb dologra is tudod költeni, az biztos.
2018. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt fegyelmezetlen, tudatlan emberek akarnak csodaszerektől álomalakot.

Nekem a Sciteces Revex jött be.

Diétában energetizál és régebben még tartalmazott szinefrint, ez pedig az éhségérzetre hatott.

Jó cuccok ezek, segítik a diétában visszavett ch hiányt.

2018. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2018. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3as, nagyon okos lehetsz. Én egészségesen táplálkozom, mozgok és nő a súlyom, mivel tömeget növelek. Viszont a kalória szufficit miatt nem csak izom jön, hanem zsír is. Szerinted ha nem vagy deficitben, akkor miért csökkenne a zsírtömeged?


Super fat burner csak hozzá ad kicsit a dolgokhoz, mozgás és megfelelő étrend nélkül ez sem ér semmit. Itt sokan azért írnak rosszat róla, mert azt hitték, ha ugyan úgy esznek mint eddig, de mellé letolnak 2x2 tabit, akkor fogyni fognak.

2018. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kalória szufficit, ez lesz ezentúl a kedvenc szavam.
2018. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!