Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 195 cm magassághoz maximum...

195 cm magassághoz maximum 64, de inkább kevesebb 58- 64 kg súly tényleg nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam 64 kilogrammnál nehezebb, izmaim vannak, fizikai terhelhetőségem jò, de elég sovány vagyok. Gyerekkorom òta ilyen. Mindenki azzal húz hogy csontváz vagyok meg anorexiás. Nem szeretek különösebben enni, de nincs evészavarom. Bármit eszem, nem hízom tőle.


Ez szerintetek is ennyire kevés? Orvoshoz kellene fordulnom? Férfi vagyok egyébként.


2018. nov. 5. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csoda, hogy még élsz...

Keress meg egy szakembert, mert lehet komoly baj is a háttérben!

2018. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok az izmaidra, tegyél fel egy fej nélküli képet!


Nem írtad el a magasságod véletlenül?

2018. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aggasztóan kevés.

Nem csak nem esztétikus, de egészségtelen is.

190 centihez még nőként is anorexiás lenne a 60 kg.


Minimális az izomtömeged és/vagy a csontozatod is lehet, hogy nem elég sűrű.


Fordulj orvoshoz, bajod nem lehet belőle. Vagy kiderül, hogy minden ok, csak egyél és súlyzózz vagy nem 40-50 évesen derül ki, hogy baj van, amikor nehezebb lesz javítani.


Tényleg menj orvoshoz.

2018. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!