Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mikorra lett lapos a...

Nektek mikorra lett lapos a hasatok?

Figyelt kérdés

Fogytam már 6-7 kilót de még mindig van pocak meg ugye amikor leülök akkor "szétfolyik" és érzem alatta az izmot de zavar..tudom hogy lesz ez még jobb is és laposabb.

Ti nektek mikorra lett meg a kívánt lapos hasatok? illetve hány kiló minusz kellett hozzá? Olyanokra vagyok kívácsi akiknek azért volt hasuk ha nem is olyan nagy.

Mindegy hogy férfi vagy nő az illető. Előre is köszi a válaszotokat. :)



2018. nov. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy évbe tellett, és még most se olyan lapos, dolgozom rajta. Az a baj, hogy nekem a csípőm,és a derekam is elég széles.
2018. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nagyon nagy a hasam, de azért volt egy kis hurka. :)

4 havi kalóriaszámolásos fogyás után se tűnt el teljesen, mostanában kezd alakulni, egész jól, hogy futok is. Tavaly decemberben kezdtem az egészet, szóval kellett hozzá majdnem egy év, és a kajára odafigyelés mellett mozgás is.

2018. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

10 hét alatt, szigorú low-carb diétával és edzéssel.

Elején még volt egy kis pocakocska is, de most már határozottan látszódnak a kockák. 16 kiló ment le (persze ez nem mind csak hasról)

2018. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!