Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 165 cm 95DD...

Szerintetek egy 165 cm 95DD mellű nő 27-es nadrág mérettel 80 kilósan kövérnek számít?

Figyelt kérdés
A csípő keskeny, szinte csontos. Izmos, formás lábak, fenék kerek, formás. Pocak... Az van. Kar nem túl vastag. Arc csontos. Alkar, lábszár izmos, normál. A csontozat erős, tömör. Vállak szélesek. Combok alkar és mindenhol sűrű "anyagos" izmos, tömör, nem plöttyedt tapintású izom, de nem kisportolt izom. Genetikailag ilyen.
2018. nov. 7. 23:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

A melltartó számértéke még mindig a mell alatti körméretet jelenti, a betü me a kosárméretet. HA valakinek nagy a melle, arról még nem fér jobban bele a melltartóba, ha a melltartó pántja bövebb!


Mielött itt elkezdesz hözöngeni (teljesen értelmetlenül és ok nélkül), elöször olvass utána a dolgoknak, akkor rájössz, hogy nemcsak kövér és formátlan vagy, hanem még buta is.

Ne a válaszolóat szidd a saját hüyeségeid miatt.

2018. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

... mert minden póknak nagy a hasa.

Vagy egyáltalán van neki hasa???

Húúúú...


Hát remélem nem veszi komolyan ilyen tanulatlan emberek véleményét,

akik már biológia órán sem voltak jelen és egy pók hasonlít szerintük a teknősre.

A teknősnek alól lapos a páncélja, megjegyzem.


(Pl. Darázspók kint, vagy az a pók a szobád sarkában. ) ha jobban megnézed tényleg teknős formájú. És a "hasa" része is nagy.


+ az E, F, G melltartóhoz lógnia kéne a mellének. Ez egy vízszintesen széles, kerekebb mell lehet, a testalkatból következtve, azért választhat D kosarat.

Se alatta, se felette nem nagy a nő.

Ez nem tűnt fel?


Ezért a háta sem lehet hájas.

Kisportolt, széles a kézilabdától persze lehet, ahogy a válla is az, erős.

Egy vékony kár is lehet szálkásan izmos.


De egy formás izmos kérek fenék mellé nem hinném hogy baj, ha "deltás" a hát.


Melltartóra visszatérve:

Mert a B-ből épp a bimbója kilátszódna, vagy a bimbóudvarig sem érne a mell kar felöli oldaláról indulva, ezért aztán lefelé hiába van benne hely E, F, G esetén.


Mert Az E, F, G hosszúkás "kecske" cicire való. Az megint nem jó neki szerintem.


A mellé feléig nem érne kartól befelé a kosár, meg lógna ott valami "zacsi" alól.


Egy nő biztosan tudja milyen melltartó megfelelő neki.

Tényleg komoly, tájékozott emberek osztják itt az igét.


A méretei alapján van egy kis hasa, formás, nőiesen kerek ott ahol kell és még szerintem ráadásul izmos.

Mert az izom nehezebb mint a háj. Ilyen számokkal ez nem egy kövér, nagy darab nő.


Biztosan nincs önértékelési problémája.

Szerintem tudja, hogy van feleslege.

Csak kíváncsi volt mi az átlag vélemény.


Ettől szerintem sem gurul, dagadt, vagy undorító, vagy pók vagy teknős.


Nekem voltak hasonló súlyú, magasságú kolléganőim. Az egyik 4 mérettel nagyobb méretet hordott nadrágban. Nagyobb volt a hasa. Kisebb volt a mellé és a háta.


Viszont súlya ugyanakkorák voltak.

Azt hittük hazudik. Nem hittük el.

Látványra viszont az izmosabb tényleg sokkal kisebb volt. A nagyobb nadrágos kövér volt tényleg, de a másik tényleg nem.


Nagy darabnak sem mondanám.

Formás, izmos volt kis felesleggel.


Semmiképp nem kövér, meg hasonló.

De persze van feleslege.

Ilyen ablakon 5-10 kiló mínusz jól mutatna. Hasról, combról és kész is a bombanő.

2018. nov. 8. 10:04
 13/29 anonim válasza:
0%

Az nem tűnik fel senkinek, hogy nem magáról kérdez???

Lehet, hogy nem is nő.


De egyből bunkón le kell ócsárolni. Persze.


Szerintem az izmosabb kolleganőjét vagy volt munkatársát próbálná meggyőzni, hogy ugyanaz a kiló magasság mellett nézhet ki teljesen máshogy két ember.

2018. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen centiméterre pontos adatok mellett csakis saját magáról ír a kérdező. Az én véleményem, hogy 165 cm-hez a 80 kg nagyon sok, minimum 10 kg-ot kapásból le kéne diétáznia, sportolnia magáról.

Én úgy érzem, a kérdező marhára meg van magával elégedve, csupán kíváncsi arra, hogy a kívülállók hogy látják őt, mert nagyon valószínű, hogy a való életben nem igazán kap pozitív visszajelzéseket.

Szerintem a kérdező szebbnek, csinosabbnak látja magát, mint a valóság és ha valaki meg meri mondani a véleményét, akkor vérig sértődik.

Én sem vagyok nádszálvékony, de van önkritikám. Tudom, hogy mi áll jól, mi nem és azt is, hogy ezerszer jobban néztem ki, amikor 10 kilóval kevesebb voltam.

Divat ide, vagy oda, soha nem lesz szép a kövérség, sem a véznaság, egészséges meg pláne. A férfiak is ösztönösen az egészséges kinézetű nőket keresik, hiszti ide vagy oda, ez egy ősi ösztön, nem fogja egy divatirányzat sem kiirtani. A kövér, nagy hasú, nagy fejű nők pedig egyáltalán nem az egészséges képet mutatják.

2018. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Engem érdekelne egy kép, az alapján jobban meg lehetne ítélni, mint pusztán számokból.
2018. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem vékony az biztos.

175 cm vagyok és 65-ös a derekam, normál alkatom van.

Akkor egy jóval alacsonyabb lány 85-90-es derékkal biztosan husis. Hogy mennyire kövér, nem tudom, de biztosan van rajta felesleg bőven.

2018. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%

Amint valaki kritizálja, azonnal lepontoz 😁 súlyos nő lehetsz! Szegény férfiak menekülnek az ilyen lelkibetegek elől. Gondolom ő az, aki az összes csinos nőre teszi a megjegyzést lehetőleg jó hangosan.

A kövérség nem szép, de az irigység még annál is csúnyább. Ilyen méretekkel pedig egy hústorony vagy, akárhogy is próbálod megmagyarázni.

2018. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, milyenek az F melltartók, de 84 centis mell alatti körmérethez nem 95-ös melltartó kell elvileg... Mégis mi történik azzal a 10 centi plusszal mell alatt, görbén áll? De ha neked az kényelmes, OK, furák a ruhák néha s lehet, hogy tényleg speckó alakú a melled s nem az jó neked, mint másnak. Mellékes.


A 75 centis mell alatti körméretű nőknek NINCS benne a mell ebben, természetesen. A mell ezen felül van és néha egészen nagy. Azt csak tudod, hogy az átlag magyar nő (vegyük ki a túl időseket, akiknek nagyon lóg, azt nem tudom, hogyan mérik) mellbősége jóval több, mint 75 centi? :D Mellben jók vagyunk. Nekem a körméret kb. 84 (nincs széles hátam, az anyámnak volt), a mellbőségem kicsivel 100 fölötti, 85-C-s melltartó simán elég, de volt már B-s is, biztos a melltartók is ilyen nem pontosan számozottak. A derekam 80 fölötti, iszonyú hájas, a feleslegem zöme ott van. Kövérnek már nem nevezem magam, az 80 kilósan voltam, de pocak van és fogynom kell még jópár kilót.

A kilók nem informatívak egy bizonyos szintig, nálam bőven vannak izmosabbak, de a 80 centis derék ilyen magasságnál igencsak hájas.


Vannak persze feszes pocakú, szexi plus-size modellek (nem a brutál kövérek, hanem a legkönnyebb plus-size kategória), akik nagyok, de az esztétikailag nem olyan vészes, mint a csúnyább, plöttyebb alak. Én meg sem próbálok véleményt alkotni a leírt nőről, hiszen nem látom. De hájas, ami hason főleg egészségtelen, úgy tudom, de egyébként is szebb és egészségesebb lenne fogyni.


Ezen nem változtat a felháborodott bő lére eresztett hozzáállások és az ismeretek bizonyos hiánya sem.

2018. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Képet. Képet. Képet.

Láttam már nem egy ilyen csajt, akinek hatalmas melle csücsült a hatalmas gyomrán. A feneke meg a lába mint egy atletizáló kislánynak,a törzse meg a feje mint egy strandlabda. Tipikus alma alak. Én homokóra vagyok, 171 centi vagyok,30 a bmi-m és marha kövérnek látom magam.

A tied 29 körüli,de szerinted nem vagy kövér.

Kép nélkül nem lehet erre normálisan válaszolni.

2018. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
0%
Plázacicák kezükben mérőszalaggal veszekednek :)
2018. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!