Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megállt a...

Mit csináljak ha megállt a fogyás?

Figyelt kérdés
110ről lefogytam 87re már, de már egy másfél hónapja,megállt igazából a fogyás, ugyanugy mindennapos az eddzés, az étkezés sem szemét, de már kicsit engedtem belőle, de ilyen eddzés mellett kétlem hogy amiatt nem menne. Lehet az a baj hogy keveset iszom? Van hogy napi 1 litert ha megiszok, egyszerűen ha nem vagyok szomjas nem kivanom a vízet. 183cm

2018. nov. 9. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A víznek nincs sok köze a zsírvesztésben, bár valamibe bekavarhat, de nem, ha a test bontja magát, mert kénytelen az energiahiányban, akkor megy le a súly, nincs mese.


Bizonyára túl sokat eszel ahhoz, hogy fogyj. Ha az aktivitásod nem változik, nyilván amivel régebben lassan fogytál, azzal most már nem teszed. Ha gyors fogyás után állt le, az érdekesebb, de hosszútávon ez nehezen elképzelhető. Másfél hónap nem kevés idő.


Adj még infót.


Ja és igyál többet. Nem számít, hogy szomjas vagy-e, inni akkor is kell. Szomorú, hogy sokaknak nem működik hjól a szomjúságérzetük, de ez van, odafigyelnek, isznak és akkor a testük megkapja, amit kell.

De ha ételből literszámra viszel be vizet, akkor bőven elég lehet az 1 liter direkt ivás.

2018. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!