Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bolero hanyas kódú?

A bolero hanyas kódú?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
18:07 pedig nagyon jól leírtad a jelenséget ;) érdekes módon, amiből kiad sajátot, annak az eredetije mindig a 4-es kódosok közt végzi a saját verzió meg ultra1-es vagy 1-es :D
2010. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen...és az ára is mindig a négyszerese, amikor pedig összehasonlítom a tápanyagtartalmat nem sok különbség van.


Norbi update 1-es csoki pl, de azért rá van írva hogy max napi 1 kocka. :D A sima csoki se hizlal ilyen szinten.

2010. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

17:02


Kedves kérdező, nem mi vagyunk bunkók, hanem te nem tudsz egy egyszerű kérdést feltenni.


A boleróra nagyon kis betűvel rá van írva, hogy túlzott fogyasztása hasmenést okozhat, ezért valszeg, 0-ás lehet.

Majd olvasd el a csomagot. Tényleg rajta van.

2010. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyelj ihatsz bolerot, mert nem nagy a kalória tartalma, de nagyon sok hozzáadott vackot tartalmaz, ami szar a gyomrodnak! Én egész nap szénsav mentes vizet iszok ha elfogy akkor sima csapvizet és azt se édesítem! És egyáltalán nem hiányzik pedig Húsvét után álltam át arra, h nem iszok cukros löttyöket és nem is iszok!
2010. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!