Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az archízás...

Mit lehet tenni az archízás ellen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy főként az arcomon látszik meg a hízás.. 177 cm vagyok és 59 kg ha 55 kg-ra lefogyok még úgy ahogy okés az arcom,viszont akkor már tényleg soványnak számítok.De ha hízok 2-3 kg-t akkor meg úgymézek ki mint egy hörcsög. Lehet ellene tenni valamit? A családba sajnos csak nekem van ilyen pufóka fejem

18/L



2018. nov. 17. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedig genetikai tényező, ne aggódj miatta, nem hörcsög, inkább babaarc. Vagy van tokád? Ha pufi csak egy kicsit, az nem gond.
2018. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
177 cm és 59kg-t nem lehet elhízottnak nevezni, szóval neked az inkább genetika. Tudom, mert nekem is. Mondjuk én 170 cm mellé vagyok 57kg, de így is vékonynak számítok. Az arcom viszont pufi, Pocoknak szokott hívni emiatt a családom/barátom. Én utálom, hogy kövér a testemhez képest, de nem tudok vele mit kezdeni, mert az arcformám kerek, így sosem lesz vékony arcom. Jobb elfogadni, és meglátni benne a szépet, mert annak nincs értelme, hogy csontsoványra fogysz, csak hogy kicsit kevésbé legyen pufi az arcod. (Amúgy esélyes, hogy te túlzod el a helyzetet. Nekem is mindig mondják, hogy nyugodjak már le, szép az arcom és cuki, hogy ilyen.)
2018. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nekem bejönnek az ilyen csajok.:D
2018. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
masszás, arckefe, arctorna
2018. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek max a bőr feszességén segítenek, nem lehet az arcot fogyasztani :D Azt hiszem van speciális zsírleszívás, plasztikai műtét féleség, de ennyi.
2018. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Frizura váltás, ami kitakarja, vagy hosszítja az arcot esetleg valami smink trükk
2018. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nagyon semmit. de úgy érzem hogy eléggé túlreagálhatod a dolgot, adatok alapján vékony vagy.
2018. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!