Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a, , falasrohamok...

Mit tegyek a, , falasrohamok ellen"?

Figyelt kérdés

Hogyan fogyak hogyha belém fér akkar 2 egész pizza is és NEM TUDOM KONTROLLÁLNI MAGAM? ténleg mindog annyira próbálkozom,de ha 2-4 napig kevesebbet esszem utána ,,egyből bepótolom"

Mit tudnék ezellen tenni?


2018. okt. 1. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél, amennyi jólesik aztán sportolj napi 2-3 órát intenzíven
2018. okt. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Győzd le. Nehèz de kb 2 hèt múlva elmúlnak.egyèl több zöldsèget gyümit, hogy ne legyèl èhes.
2018. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichésen rendben vagy? Sokan érzelmi problémák, stressz miatt menekülnek az evésbe.
2018. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát az igaz hogy lassan 3 éve vagyok bulimiás , de jártam pszichológusoknál de nem segítettek :)) viszont most még megvannak a Binge-Purgek .


De most ugy tettem fel a kérdést mintha nem lennének

2018. okt. 1. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igyal sok vizet es teat! Nekem meg a szensavas cukormentes italok, pl Vöslauer is elveszik az etvagyam. Az alma is jo, bar van akinek etvagyat csinal. Meg par szem mogyoro es mandula is nagyon jo, de mindig igyal utana vizet. Ha elegedett vagy az alakoddal mostmar, akkor egyel egeszsegesen amennyi jol esik es sportolj napi fel-egy orat, a seta is jo!
2018. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A bulímiához nem értek, az simán bekavarhat egy csomót, de válaszolhatok úgy, mintha simább eset lenne.


Nos, az elsőnek igaza van, akár 2 pizza mellett is lefogyhatsz, ha mozogj sokat és intenzíven (vagy rengeteget kevésbé intenzíven, végülis sétával is el lehet elégetni többezer kcalt egy nap, csak rámegy a napod. de remélhetőleg nem mindennap akarsz bezabálni, igazán erősen még alkalmilag sem egészséges).


Az baj, ha nem tudod kontrollálni magad, ezt valahogy meg kéne oldani, bizonyára pszichés dolog, meg is szoktad... Valahogy ki kéne törni belőle, főleg, ha nem jóllakásig eszel, hanem azon túl is. Ha nem változtatsz és nem is mozogsz sokat, nyilván nem tudsz fogyni.


Nekem is sokat kell ennem egyszerre s ha elkezdek enni, nekem is képes leesni a kontroll (de inkább csak késő este), ezért ritkán eszem és késő este igyekszem elkerülni.

De ott az étrend is. Nálam rossz étrenden a jóllakás nem jön össze a fogyással, lelkileg is nehezebb, sokan vagyunk ezzel így. JÓ legyen az étrended, laktató, egészséges, ilyenen azért általában elég nehéz túlzabálni magunkat.

2018. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen problémád van, pizzát és hasonlókat inkább egyáltalán ne egyél. Akkor is falásrohamod lesz, ha mondjuk tökfőzeléket eszel sült hússal?

Én tudom magamról, hogy jobb, ha nem kezdek bele egy tábla Milkába (főleg éhesen), vagy félegyházi kiflibe, mert egyszerűen nem tudok leállni. Normális, egészséges ételekkel (amikben nincs vagy minimális a cukor és a finomliszt) nincs ilyen gondom.

2018. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit eszel abban a 2-4 napban, amikor nem zabálsz?
2018. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a cukroddal van baj. Vagy pedig a víz-só hátartásoddal. Mitől múlik el, sós vagy cukros ételektől?
2018. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!