Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő lenne lefogynom...

Hippy baby kérdése:

Kb mennyi idő lenne lefogynom 4 kilót?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 54 kiló,de szeretnék 50 kiló lenni

Van egy kis felesleg a hasamon meg a combomon.

Elkezdtem edzeni meg kicsit oda figyelni arra hogy mit eszek.


Szerintetek mennyi idő lenne?

Vagy mivel tudnám ezt felgyorsítani?


16/L



2018. nov. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Kb egy-kèt hónap ha ügyes vagy.

Főleg a kcal a lényeg és hogy kevés cukrot egyél.

De ne koplalj, mert akkor raktározódó módba fogsz kapcsolni amitől vagy hízol, vagy rosszat teszel vele.

2018. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nincsen rajtad fölösleg, ne akarj fogyni! Egy lépés csak az anorexia, mert nem fogsz tudni leállni.
2018. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normal tartomanyba esik a testsujod a magassagoddal

Nem kell fogynod

De ha meg is igy latod akkor sport es dieta

2018. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen, 1-2 hónap, ha ügyes vagy. Ha mozogsz, az gyorsít, de heti 1 kilónál akkor se fogyj gyorsabban (az első hét nem számít), mert az már árt az izmaidnak és az anyagcserédnek.


Az anorexiával elég felelőtlenség így a semmiből jönni, simán lehet rajta pici felesleg és simán lehet totál immunis eme mentális betegségre. Koplaló embereket is láttam már, akiknek abszolút esélyük sem volt az anorexiára. A kérdező bizonyára egy pici fölös hájat akar leadni, mert nem elég izmos hozzá, hogy ilyen számokkal pont jó legyen.

2018. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Pofon egyszerű a képlet. Számolj kalóriát! Tini lányként kb 1300 kalóriát égetsz el egy nap ha SEMMIT nem csinálsz, csak feküdsz egy helyben. Egy kiló fogyáshoz 8000el több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszel. ha tehát 1300 kalóriát eszel és elégetsz egy nap pl 2300at, akkor 8 nap alatt leadsz egy kilót. Matekozd ki, hogy kényelmes legyen!
2018. nov. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel jó a súlyod, az egészséges(ebb) táplálkozás és az edzés jó lesz. Lehet, hogy nem leszel 50 kiló, de jobban fogsz kinézni, ha izmosodsz.

(BTW én kb. ekkora vagyok, mint te, voltam pár kilóval kevesebb is, de nem volt valami szép. Az ismerőseim aggódni kezdtek, hogy biztosan beteg vagyok...)

2018. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Nem,szó sincs anorexiáról,tényleg csak egy pici felesleget szeretnék lerázni magamról.

2018. nov. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!