Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szeret enni?

Figyelt kérdés
Most nem olyanokra gondolok, akik betegségből kifolyólag (pld. anorexia) nem szeretnek, vagy nem kívánnak enni, hanem egészséges emberekre. Szerintem nincs... Vagy legalábbis én még nem találkoztam ilyennel :))
2010. jún. 26. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van ilyen. Egyértelmű, hogy mindenki szeret enni, egyrészt mert éhes és jól esik egy jót enni, másrészt pedig olyan sok finoman elkészített kaja van hogy nem nagyon lehet nekik ellenállni. :)
2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nekem nem okoz különösebb örömet. Főleg, ha nekem kell megfőzni.
2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem okoz örömet a hétköznapi evés. Ha családdal, barátokkal elmegyünk étterembe, vagy otthon nagy ebédre összeülünk az más, de az ritka is. A hétköznapokban csak a létfenntartás és egészség miatt eszem. Nassolni sem szeretek, csak ritkán. Nekem más dolgok okoznak örömet.


24/N

2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem a legnagyobb örömöm ez,de hálás vagyok azért,hogy az ízeket és a sokféle ételt kreatívan megteremtette Isten.Nagyon finom ételeket lehet csinálni,de a legtöbbször mást élvezek inkább elsősorban,mint az evést.
2010. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
nekem az evés a legnagyobb örömöm...gáz mi?
2010. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is az az egyik legnagyobb örömforrás. :D Nem gáz, csak ha mellette nincs semmi más.
2010. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok anorexiás, sem vékony(sajnos), de utálok enni... nekem mindig olyan kényszer szerű, sosem szerettem. Pici koromban is szinte "rugdosni" kellett, hogy egyek. Lehet köze van az elhízástól való félelemhez viszont, mert anyám igencsak kövér és ő tömött folyton mint egy libát. :S

17L

2010. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek enni, de orulok, hogy van mit ennem, ezert megbecsulom es nem utalattal nezek az etelre.

De amugy ugyanolyan napi rutin az eves, mint pl.a takaritas.


Edesseget, chipseket, magokat pedig nem eszek. Nem nassolok.

2010. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

van, mikor szeretek enni, máskor meg rá sem birok nézni az ételre, és csak azért eszek, h ne korogjon non-stop a gyomrom

van olyan is, hogy jobban kivánom a paradocsomot, mint a csokitortát és forditva is van. a szervezet jelzi, ha jól működik, hogy éppen, mire van szüksége(pl A-vitamin kevés van a szervezetedben, kivánod a répát stb.)

2010. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak teljesen igaza van. Ha figyelsz a szervezetedre, jelezni fogja, hogy mire van szüksége. (mondjuk pont répát nekem soha nem fog jelezni, mert nem szeretem :)) de pl van, hogy nagyon megkívánom a tejet, tejes dolgokat, gyümölcsöt, csokit is persze, de csak alkalmanként. Ha nem nyomjuk tele magunkat folyton nassolni valóval, akkor érezni fogjuk.
2010. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!