Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő diétás vacsorának?

Ez megfelelő diétás vacsorának?

Figyelt kérdés
Körözöttel töltött pulykasonka, főtt tojás kis reszelt sajttal és sok-sok zöldség.
2010. jún. 26. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!
2010. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miből van a körözött, és milyen a sajt? :D ha nagyon kekeckedni akarok.. de amúgy simán elmegy ;)
2010. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a tehéntúró félzsíros a sajtot nem tudom.
2010. jún. 26. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
hm.. jólvan az, ha nem egy kollégiumra elegendő adagot eszel nem lesz baj :D
2010. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok éhes, de azt mondják, az esti fehérjére szüksége van a szervezetnek és a túró különösen jó...
2010. jún. 26. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit lehet még készíteni túróból? Nagyon szeretem de nincs semmi ötletem. Lehet édes vagy sós.
2010. jún. 26. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
tehetsz hozzá gyümölcsöket pl. vagy van "norbis" lightos túrógombóc recept, de annyira gondolom nem akarod túlbonyolítani :)
2010. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A gyümölcsökkel turmixoljam össze vagy hogy csináljam? A túró önmagában ugyebár elég darabos...
2010. jún. 26. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
igen igen turmixolva, egy kis tejet is adhatsz hozzá. aztán ha mondjuk almával csinálod akkor még egy kis fahéj dob rajta :)
2010. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

túróból Én sonka tekercset szoktam csinállni!

veszel sága sonkát csomagoltat, jó vékony, nem igazán hízlal...

túrót összekevered majonézzel, tormával (ízlésnek megfelelően)+ egy kis bors+csipetnyi só is mehet bele....aztán beletekered a sonkába!

Én nagyon szeretem!

2010. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!